Чи не пов'язано «зникнення» Медведєва з очікуваним заявою Путіна щодо пенсійної реформи

  1. люди коментують

Кількість переглядів: 106111

Засоби масової інформації Росії обговорюють питання: «Куди пропав голова уряду Дмитро Медведєв Засоби масової інформації Росії обговорюють питання: «Куди пропав голова уряду Дмитро Медведєв?». Начебто він повинен був відвідати Соловецькі острови і монастир, однак пропав ...

Прес-служба уряду, відгукнувшись на запити журналістів, пояснила: Дмитро Медведєв отримав спортивну травму, через що і не з'являється на публіці. Але чому ж так довго? Останнє офіційне повідомлення на сайті Уряду РФ, що стосуються роботи голови (не беремо до уваги співчуття іноземним урядам і т.д.), датована 17 серпня - датою, коли Дмитро Анатолійович провів засідання урядової комісії з питань соціально-економічного розвитку Далекого Сходу і Байкальського регіону . У той же день був опублікований відеоблог голови уряду. Це п'ятниця минулого тижня.

Куди ж «на тиждень» поділося друга особа країни?

У пошуках відповіді на це питання знову спливла найбільш обговорювана тема року: законопроект про підвищення пенсійного віку. Якщо вірити засобам масової інформації, то наступного тижня глава держави Володимир Путін нібито зробить якесь заяву з цього животрепетного питання.

Нагадаємо, що законопроект викликав протест в російському суспільстві - в ряді регіонів пройшли мітинги та інші акції протесту, що зібрали значну кількість людей. Причому на мітинги приходили навіть пенсіонери, тобто ті, кому, здавалося б, вигідне ухвалення цього законопроекту. Адже їм уряд обіцяє надбавку до пенсії - по тисячі рублів, з часом аж до рівня 25 тисяч в місяць. Для тих, у кого пенсія становить 14-15 тисяч рублів на місяць - це чи не радісну звістку? Ймовірно, нерадісне, раз приходять мітингувати ...

Можливо, нерадісні вісті стосуються і голови уряду. Адже вже не раз висловлена ​​проста істина: якщо на законопроект про пенсії буде накладено вето, то уряду доведеться піти. Інакше як йому працювати? Всі міністри та відомства «штовхали» закон, виступали, доводили на цифрах і графіках, а тут раптом ...

Можливо, це лише припущення. Але в історії нашої країни різкі повороти траплялися неодноразово, а значить, тут може бути подібний випадок.


Автор: Леонід Смелов

На фото: Дмитро Медведєв.

РЕДАКЦІЯ: Коментування даної теми закрито. Причина: За закінченням терміну давності.

люди коментують

Так пора вже. Що він є що немає. Тиждень немає і ніхто крім журналістів не помітив. Хоч місяць б хоч рік.

Якін [Гість] @ 24 серпня 2018, 21:30гість [Гість] @ 24 серпня 2018 21:45

кажуть в печінку отримав

батько Звездоня [Гість] @ 24 серпня 2018, 22:03

Щоб він жив на один МРОТ.

Олександр [Гість] при 25 серпня 2018, 4:27

де офіційний висновок про стан здоров'я другої особи в державі. він Довжки заміщати путина і має доступ до ядерної валізки

доктор кащенко [Гість] при 25 серпня 2018, 4:55

походу знову забухав від такого життя на своїх плантаціях винограду в криму.

кайфарік [Гість] при 25 серпня 2018, 5:22

"Де офіційний висновок про стан здоров'я другої особи в державі"
А здоров'я (в тому числі психічний) першої особи держави вас не цікавить? Воно пропадало і на більш, але вам консерви в цей період показували по зомбоящик ви навіть не помітили, а під ведмедя консерви не знімають.

.[Гість] при 25 серпня 2018, 6:18

Забухав Димон. Останнім часом у нього це почастішало. Отримав черговий удар по печінці. Ось і вся спортивна травма у нього. Удар ми завдано черговою партією пляшок. Не хоче він брати участь у пенсійній реформі, по пахан змушує.

Литрбол у нього [Гість] при 25 серпня 2018, 7:02

Литрбол у нього абсолютно вірно, тсарь сказав - просувати реформу, а тепер в ПНДЛ дурником його виставить, він його для того і тримає щоб на його тлі мудрим здаватися))

.[Гість] при 25 серпня 2018, 7:24

вам консерви в цей період показували по зомбоящик ви навіть не помітили, а під ведмедя консерви не знімають.
. [Гість] при 25 серпня 2018, 7:18
А чому власне - ВАМ показували. Чому не НАМ? точка себе високо несе, але звідки тоді знає, що показували по зомбоящик?

� що таке консерви?[Гість] при 25 серпня 2018, 7:55

� що таке консерви? Тому що я не дивлюся телевізор ЗОВСІМ (крім спорту) А консерви - це заздалегідь зняті ролики (зустрічі з губернаторами в основному) які потім при тривалій неможливості пред'явити Летс в реалі показуються вам в новинах під соусом "президент провів робочі зустрічі.

.[Гість] при 25 серпня 2018, 8:07

Де небезпека, звідти євреї роблять ноги.

вм [Гість] при 25 серпня 2018, 08:12

злодюга кремлівська

вм [Гість] при 25 серпня 2018, 8:24

Про яку тисячі мова, коли вже відомо, що буде десь ось у мене 700 руб. і це пенсія трохи більше 13 тис.

гість [Гість] при 25 серпня 2018, 8:34

Гроші свої рятує.

.[Гість] при 25 серпня 2018, 8:35

Коли Навальний на нього компромат виклав, він теж зник. Типу "захворів". Вичікує коли галас навколо нього вляжеться

Пол [Гість] при 25 серпня 2018, 8:41

Підлога. До речі Навальний нещодавно виклав розслідування як крадуть на жратва в Росгвардіі, секретний указ про передачу всіх контрактів на поставку продовольства в єдину фірму в Криму Медведєв підписував)))

.[Гість] при 25 серпня 2018, 8:48

спортсмени, отримавши травму відновлюються місяцями. Ось і Дімон теж з травмою пропав на лікарняному

Фома [Гість] при 25 серпня 2018, 9:02

Очі б, мої, його не бачили!

Комишанка [Гість] при 25 серпня 2018, 9:22

Поправляйтесь, Дмитро Анатолійович. Рідні, напевно, переживають. Всі ми під Богом ходимо.

Перехожий [Гість] при 25 серпня 2018, 9:37

ну якщо мало хто помітив його відсутність може він не такий шкідливий?

рома [Гість] при 25 серпня 2018, 9:40

Не вміють працювати-у відставку!

Анатолій [Гість] при 25 серпня 2018, 10:14

Куди ж поділося друга особа країни? Видно на тиждень, до другого вересня ...

Прогноз [Гість] при 25 серпня 2018, 10:38

ЯК КІШКА НЕ шкребе, А ВСЕ СОБІ НА ХРЕБЁТ

Правельно [Гість] при 25 серпня 2018, 10:45

Нещодавно, в Москві була сходка злодійських верхів. На килим викликали, відзвітувати. Там і загубився.

Гість [Гість] при 25 серпня 2018, 12:01

Дмитро Анатолійович ногу зламав.

гість [Гість] при 25 серпня 2018, 12:02

Так, давно пора вже Медведєву піти по-хорошому і путина з собою. Ми вже стільки терпіли! А реформа, думаю, їм зуби сломает.До революції недалеко. Мало ще награбували? Ніяк не заспокояться.

Аврора [Гість] при 25 серпня 2018, 12:33

відвідати Соловецькі острови і монастир ...
Так, це зараз для нього актуально: і там, і там гріхи (а у нього їх багато) можна (і потрібно) довгий час замолювати!

Олександр [Гість] при 25 серпня 2018, 12:42

Він нікуди не зникав! Я бачив його на кавунових фестивалі в колоні КТИ з ВВП, Жирик і Трампом.

Точно кажу![Гість] при 25 серпня 2018, 13:30

На свої питання я шукаю відповідь, але його напевно НІ! Чому "наші" парламентарії отримують в місяць одну третину мільйона, а федеральні міністри 1.5 мільйона? При цьому встановлюють прожитковий мінімум і МРОТ-12000 руб. вважаючи, що це цілком достатньо для нормального життя, у них така шкідлива робота (спати на засіданнях)? Бракує калорій? Необхідний Камаз продуктів в день, щоб відновити свої сили? При цьому не скасовують свої пільги і преференції, своєчасно індексуючи свою зарплату, бояться впасти в голодний непритомність від законодавчої діяльності? При цьому на народ покладають додаткові витрати: - загальнобудинкові, кап. ремонт, додаткові податки, послуги ЖКГ зростають в два з половиною рази швидше ніж інфляція і.т.д.? Що це таке? Знову 90е, тільки в ролі бандитів Уряд РФ і Парламент РФ? Хто зможе мені відповісти ?????????????
Я боюся, що ми живемо в "задзеркалля" і підтримуємо відвертих бандитів.

Сергій [Гість] при 25 серпня 2018, 15:22

Все просто: воланчиком під обидва ока засвітили, ось і зводить синці ...

Степан Сутрапьян [Гість] при 25 серпня 2018 15:45

Уряд у відставку. Нам не потрібна антинародна пенсійна реформа. Я не хочу вмирати на виробництві.

сергей [Гість] при 25 серпня 2018, 15:52

Моя думка? У деяких регіонах 9 вересня пройдуть місцеві вибори. Напередодні виступлять Медведєв або Путін і панським указом оголосять пенсійний вік для жінок-60 років в надії, що в подяку всі побіжать голосувати за Єдину Россію.Но народ вже понял.что потрібно голосувати за будь-яку іншу партію.чтоби при голосуванні нових законів був противагу Єдиної Росії! В іншому випадку будуть проходити пропозиції тільки Єдиної Росії! Наочний приклад показало голосування по пенсійній реформе.Несмотря на те, що майже всі фракції, крім Єдиної Росії, голосують проти, голосів партії Єдиної Росії більше!

Тетяна [Гість] при 25 серпня 2018, 16:13

Чому "синці" так довго сходять?

Володимир [Гість] при 25 серпня 2018, 19:05

та він ні коли по його виду не займався спортом може зі стрибків у бік

Гвидон [Гість] при 25 серпня 2018, 19:09

не голосує за єдиноросів вистачить їм над народом знущатися

герман [Гість] при 25 серпня 2018, 19:13

Пенсійна реформа - це ідея ввп. Димон тільки виконавець його волі. Нічого не зміниться. Реформа буде і ніхто не буде слухати народ.

Гість [Гість] при 25 серпня 2018, 19:21

мені 63 роки я проти підвищення пенсійного віку треба поважати волю народу а інакше не як

Зайнудін [Гість] при 25 серпня 2018, 19:28

путин це придумав і не відмовиться так як упертий дуже і не ображайтеся його фанатики але він не такий геній як вселяє прапоганда

андрон [Гість] при 25 серпня 2018, 19:32

кросівки вибирає

Я [Гість] при 25 серпня 2018, 20:13

Є АНЕКДОТ ПРО- ЗАНЕДУЖАВ директор-ЗАВОД ПРАЦЮЄ загуляв ГОЛ ІНЖЕНЕР ЗАВОД ПРАЦЮЄ ПРОПАЛА УБОРЩИЦА - КРИК НА ВЕСЬ СВІТ ТАК ЩО ЯКЩО ЗНИКНЕ І ПРЕМ'ЄР КРАЇНА НЕ завалиться і скатертини ДОРОЖКА ТАКА СВО ..... чь ВЖЕ ЗРОБИЛА ВСЕ ЩО МОГЛА ЩО БИ ПРО НЬОГО ЗАБУТИ

ОЛЬГА (ГІСТЬ) [Гість] при 25 серпня 2018, 20:21

Побіг міняти долари на рублі .....

Пончик [Гість] при 25 серпня 2018, 20:35

А мені подобатися ваше змагання в ослоуміі! Коли переможця будете визначати?

ну ви блін даєте![Гість] при 25 серпня 2018, 20:47

Від сорому напевно згорів ...

Ігор [Гість] при 25 серпня 2018, 21:07

Подейкують, що Медведєв з Набіуліна, яка банк підпалила сквозанул за "бугор" ...

Сокіл [Гість] при 25 серпня 2018, 22:07

Це лікуванню не піддається

Рим [Гість] @ 26 серпня 2018, 6:46

В чому питання? Право на відпустку. нехай використовує, народ не повірить, поки не буде офіційного больнічного.По пенсіонерам: треба переглянути ті в 2, 65 раз і зняти їх з еліти і народ праці та пенсіонери отримають збільшення зарплат і пенсій на 50% мінімум, а то і більше в гарячих цехах і шахтах. І будуть працювати всі до реанімації, пенсії на загальних однакових розрахунках !!! Інакше: ОБМАН НАРОДУ !?

Лідія [Гість] @ 26 серпня 2018, 9:15

Напевно, "мордочку поправляє". Після пластичної операції відходить, піди

Ната [Гість] @ 26 серпня 2018, 12:34

Напевно, "мордочку поправляє". Після пластичної операції відходить, піди

Ната [Гість] @ 26 серпня 2018, 12:35

Якщо у глави Уряду РФ честь є, то все уряд має піти у відставку, а заодно, і всі депутати - "Єдинороси", які проголосували за підвищення пенсійного віку, повинні скласти з себе повноваження депутатів!

Чекин [Гість] @ 26 серпня 2018, 13:40

Коли публічний чоловічок неповляется на роботі, уникає показуватися на людях? Коли побила дружина і роздряпала фізіономію. Чим не спортивна травма?

Валерій Григорович [Гість] @ 26 серпня 2018, 14:12

Пустоголовий, мабуть, терміново ховає по родственничкам свої гектари з палацами, може навіть на фіктивне розлучення подасть: мовляв, ось я - гол як сокіл. АБО ж майже по Горькому: "Дурний пінгвін боязко ховає тіло жирне в кручах ..." - відсиджується "за лаштунками" і трясеться від страху

Бригантина [Гість] [Гість] @ 26 серпня 2018, 14:36

Таке враження, що Медведєв усвідомив дурість з пенсійною реформою і вирішив піти зі сцени добровільно

Микола [Гість] @ 26 серпня 2018, 16:30

Так, якийсь відхід зі сцени, сховався, просто, та й все!

гість [Гість] @ 26 серпня 2018, 17:02

у нього збір врожаю на виноградниках в Італії
ногами особисто віногрд тисне
ось і пропав)))

батько Звездоня [Гість] @ 26 серпня 2018, 20:13

Проти підвищення пенсійного віку!

Лариса [Гість] @ 26 серпня 2018, 20:37

2 вересня відбудеться мітинг. Всім треба прийти на площу, а дачі радить почекати день.

камишанін [Гість] @ 26 серпня 2018, 20:40

"То уряду доведеться піти" -))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LOL) )))))))) Чого ж ні хто не пішов коли Дворкович електрички скасував, а потім повернув по "вимозі" ВВП або прийняття нульової проміле, а потім її скасування ???? Піти))))) Ні хто ні куди не піде! Що б не сталося все зроблять вигляд що так і повинно бути, ну в крайньому випадку рокіровка: Мутко - прем'єр, А Медведєв на його місце))))))))))

Юрій [Гість] @ 26 серпня 2018, 20:57

Можу припустити: пішов на пенсію. Адже хтось же повинен йти туди, довелося "виконувати" одному за всіх ... А ви все працюйте - "за одного". (Девіз дружби від А. Дюма в Росії 2018).

Варюха [Гість] @ 27 серпня 2018, 1:10

Особа пропало, а дупа стирчить і заважає і жити самому, щоб не доїли чупачупс, і псує настрій з будь-якого ранку, коли що-небудь прочитаєш про новий день або почуєш. Якщо пропав назавжди, це щастя. При мені все, хто щось очолював, починаючи від Сталіна, все в могилах.
Добре б пропав і їх гарант, це їх гарант, не мій. Мені він гарантує Геббельс-пропаганду, мою вічну продажність Держдепу, як тільки я питаю, хто підривав сплячі будинки, хто закрив кримінальні справи громадянина Путіна і інше, що давно відоме не перехожим з вулиці. Солов'їний послід вже викликає нудоту.
Сподіваюся, пропадуть обидва, і безболісно для мене.

Гнат [Гість] @ 27 серпня 2018, 14:11

Так, їздив за консультаціями за кордон, там його господарі годували, поїли, вчили ... ось і подзадержался з поверненням. Що б він не повертався вічно.

Фатину [Гість] @ 27 серпня 2018, 14:37

"Так, їздив за консультаціями за кордон, там його господарі годували, поїли, вчили"
Невже Путін про це не знає?

Угораю [Гість] @ 27 серпня 2018, 14:49

Є думка, що він зіскочив. Якщо це правда, то він виявився найрозумнішою щуром на цьому кориті)))

.[Гість] @ 27 серпня 2018, 14:51

Рінат 27 08 2018 17-40 обікрав народ і сховався і хоче за рахунок старих справи поправити

Рінат [Гість] @ 27 серпня 2018 15:45

що ж ви "шановний" М.А.В. Хто не сховався, я не винен? жити треба по совесті.наверно де то є совість ?! раз не можете або не хочете людям в очі дивитися. подивіться на ікону може вона вас навчить напоумить інакше за вас люди ні хто і ні коли .......! ! ! Може я даремно

сергей [Гість] @ 27 серпня 2018, 19:44

Отто фон Бісмарк казав: "Чиновники-це трутні, які пишуть закони за якими людині не прожити ... Якби їх зарплата залежала від якості життя народу, тоді б ці ДУРНІ менше писали, а більше думали" .Золота слова для ЇМО РОСІЮ

Аркадій [Гість] @ 27 серпня 2018, 19:53

Може цар йому дав час сухарів посушити, а потім і на цугундер поруч з Улюкаєва? ...

Сергій [Гість] @ 28 серпня 2018, 12:02

Медведєва давно пора змінити разом з його правітельсва.

Олег [Гість] @ 28 серпня 2018, 12:10

Олег / Ок, буде вам Кудрін прем'єром. Полегшає?)))

.[Гість] @ 28 серпня 2018, 12:22

У ста кілометрах від Москви не існує не кремля, ні Путіна, ні Медведєва, ні Америки, азіати теж до речі не приживаються, їх тут менти не захищають. Тому ... хто такий Медведєв і куди пропав? Кожен день люди пропадають.

чернова ольга владимировна [Гість] @ 28 серпня 2018, 13:14

Соромно за слуг народу. Ситий голодному не товариш.

Недопенсіонер [Гість] @ 28 серпня 2018, 13:59

Коли всіх ЕдіноПутінцев не стане - країна зітхне з полегшенням.

Олександр [Гість] @ 28 серпня 2018, 14:02

Всього швидше гряде відставка уряду або його частини, натовп буде радіти, цар-батюшка знову буде чудовий, а пенсійний вік халопам все одно пізніше піднімуть

Лідер [Гість] @ 28 серпня 2018, 19:50

щоб аллігархі на чолі з керівниками країни подавилися підвищенням пенсійних возростом

Фанфан [Гість] @ 28 серпня 2018, 19:56

Шанувальники рекламної паузи куди поділися?

Микола [Гість] @ 28 серпня 2018, 21:57

Наша країна дуже величезна і одному президенту не обьять неосяжне, а якщо ще такі помічники, то треба робити висновки!

Наталя [Гість] @ 29 серпня 2018, 6:15

Сподіваюся він уже в тюрмі на ПЖ

Євген [Гість] @ 29 серпня 2018, 8:52

а якщо ще такі помічники, то треба робити висновки!
Наталя [Гість] @ 29 серпня 2018, 7:15
а помошнікофф йому звичайно підбирає держдеп)))
а потім держдеп на зустрічах з народом дає високу оцінку діям уряду
і регулярно ним же держдеп дає російські медальки і звання почесних
мля, ось це ватность заповідна)))))))))))

батько Звездоня [Гість] @ 29 серпня 2018, 9:24

Будь проклятий, горіти вам у пеклі

Алекс [Гість] @ 29 серпня 2018, 13:23

Але чому ж так довго?
Куди ж «на тиждень» поділося друга особа країни?
Для тих, у кого пенсія становить 14-15 тисяч рублів на місяць - це чи не радісну звістку?
Інакше як йому працювати?
Чому не НАМ?
Очка себе високо несе, але звідки тоді знає, що показували по зомбоящик?
? що таке консерви?
Мало ще награбували?
Мільйона?
Вважаючи, що це цілком достатньо для нормального життя, у них така шкідлива робота (спати на засіданнях)?