Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2

  1. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2 Книга Семи Доріг видано: 2013р. Ексмо ...
  2. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  3. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  4. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  5. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  6. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  7. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  8. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2
  9. Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2

Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2

Книга Семи Доріг

видано: 2013р. Ексмо
ISBN: 978-5-699-62997-8

Оцінка: 4.4 (голосувало 27)

Додана: 12.04.2013, користувачем: wildcat анотація C цією книгою скачують

Давним-давно три найсильніших темних мага створили власний світ - Книгу Семи Доріг - і уклали в нього свої ейдоси. Поселившись в новій реальності, маги отримали абсолютну владу і невразливість. Однак, щоб жити вічно, вони повинні періодично заманювати до себе сім добровольців. Потрапили в книгу назавжди забувають минуле і сприймають будь-якого зустрічного як ворога. Саме на цей артефакт і зробив ставку лігули. Мефодій, Дафна, Шилов, Чімоданов, Парасковія, Варвара і Мошкін - всі вони для глави канцелярії Мороку відіграні карти, але якщо він змусить їх битися один з одним, то помститься Світла за поразки. Тим часом Аїда Плаховна Мамзелькіна, а простіше кажучи Смерть, шукає наступницю. І вибір падає на колишню валькирію - Ірку. Але ось як влаштувати їй пастку?

Коментарі

НАСТЯ2010

26 Лип 2015 10:12 Оцінка до книги: добре

книга класна звичайно, але не багато заплутана) але не менш цікава)

tatiana1992

06 Кві 2014 11:49 Оцінка до книги: чудово

Прочитала за один день) Ніяк не могла відірватися від цієї книги. Мені вона дуже сподобалася. Сподіваюся, що Тура світла "буде не останньою книгою в серії. Вже дуже захоплює. Мені здається, що Мефодій Буслаєв набагато цікавіше, ніж Танька Гроттер))

Нічого собі я так само про ,, Книгу семи доріг незнаю! ", А тут і ,, Ладья світла"!

Himera97

2013-06-18 Оцінка до книги: погано

Ну ось нарешті прочитала книжку. Чесно кажучи сподівалася на щось хороше, не дивлячись на те що серія явно затягнулася. Почавши читати довго чекала, коли ж нарешті буде дія, дооолго чекала 700 сторінок приблизно (всього 900 у мене на електронкою). І, власне, навіть не розпочавшись, дія відразу закінчилося. Що це взагалі було я не зрозуміла. Підводячи підсумок: абсолютно марна, ні до чого не призводить книга сильно тривалої серії.

Скінчиться тоді перечитаю все серію зараз в лом. Та й вобще почитав коменти зрозумів ... А чи треба? Автору треба було закінчити ще на сходах в едем, але немає чуваку грошей зрубати треба. Персонаж він списав вже в "намисто дріади." МОГБ і закінчити.

щось в сюжеті схоже з Голодними іграми, сім чоловік, виживе лише один і все таке. Побільше б описів дій головних героїв в самій книзі, вийшло якось зім'ято і нерозкритий. Ємець хороший письменник, але серія перетворилася в тупе вибивання бабла. Швидше б фінал.

vis

2013-04-22 Оцінка до книги: непогано

Починав читати давно, перші 6 книг точно сподобалися, інші в порядку спадання. Ємець зупинитися не може ніяк. Ось читаю і розумію, що взагалі не чіпляє мене і нудно дуже. Хочеться дізнатися нарешті чим все це закінчиться, заспокоїтися і спокійно забути вже цю серію. Досить вже цих продовжень. Всю серію споганили ними.

ЩО ЗНОВУ!!!!!!!!!! І ЕТА НЕ ОСТАННЯ !!! Коли ж це скінчитися ?? Знову чекати розв'язки пів року !? Хоча з іншого боку нехай не закінчується довше (обожнюю цього автора!)

Щоб прочитати цю, треба перечітить попередні. Нда.

Про Божечки ось сюрприз то =)

yana_cullen

2013-04-14 Оцінка до книги: чудово

Про БОЖЕ Про БОЖЕ Про БОЖЕ Про БОЖЕ !!! Швидше скачую, поки не закрили! Нарешті почитаю її нормально, а не фотографіями! Ах, ну, нарешті мрія збулася !!

Щоб мати можливість залишати коментарі необхідно авторизуватись або зареєструватися .
Відгуки:

  • Танюшка @ про книгу: Анна Грем - Коли мисливець стає жертвою
    Долі героїв важкі ... хто не готовий до жорстокості, краще пропускайте сторінки .... Зазвичай в книгах такого немає, але в світі це є ... І знаєте, мене насторожило ... Наскільки я щаслива людина. І починаєш більше цінувати те, що у тебе є. Дякую автору. І спасибі за альтернативний епілог)) я особисто люблю хепіенд
  • Танюшка @ про книгу: Анна Грем - ілюзія свободи
    Долі героїв важкі ... хто не готовий до жорстокості, краще пропускайте сторінки .... Зазвичай в книгах такого немає, але в світі це є ... І знаєте, мене насторожило ... Наскільки я щаслива людина. І починаєш більше цінувати те, що у тебе є. Дякую автору
  • natalja68 про книгу: Валентина Кім - Справжній чоловік
    Чи не дочитала, нудно, нудно
  • Twins6 про книгу: Марина Лі - Муза для чудовиська
    Книга сподобалася, незвичайний сюжет, цікаві герої. Автор вдало "пройшлася" по СІ письменникам крапає ​​еротичні шедеври. У книзі є смішні сцени і зворушливі моменти. Прочитала з цікавістю.
  • Gaidelia про книгу: Вікторія Свободіна - Життя Тірраніі. рунічний маг
    Друга книга сподобалася більше, але в кінці був перебір з богами
читати все відгуки

Книга «Книга Семи Доріг» - Дмитро Ємець скачати FB2


Книга Семи Доріг

видано: 2013р. Ексмо
ISBN: 978-5-699-62997-8

Оцінка: 4.4 (голосувало 27)
