КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ | Записи в рубриці КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ | ЦІКАВИЙ БЛОГ Лесяка.Ру: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Вівторок, 02 Апреля 2019 р 12:32 + До цитатника

Ніжні, соковиті, смачні і дуже економні котлети з рибними консервами. Продукти звичайнісінькі і завжди є у кожної господині.

За допомогою цих котлет можна бюджетно, дуже смачно і досить ситно нагодувати всю свою сім'ю. Я люблю ці котлети. Готуються швидко і просто. Іноді мене дуже сильно виручають! Спробуйте приготувати!

далі

Понеділок, 01 Апреля 2019 р 15:20 + До цитатника

Готувати такий десерт, досить трудомісткий процес. Але результат вас приємно здивує і подарує масу позитивних емоцій. Десерт виходить дуже смачні, повітряним, від нього неможливо відірватися, рекомендую :)

далі

Неділя, 31 Марта 2019 р 12:44 + До цитатника

Ті, хто мало знайомий з кухнею Східного Сибіру або Монголії, при першому попаданні в Іркутськ або Улан-Уде дивуються різноманіттю невеликих кафешок з великими вивісками «Пози» або «Буузи». А місцеві дуже люблять в них бувати, тому що там можна покуштувати ці штуки. За великим рахунком, буузи, манти і хінкалі - це одного поля ягоди. Відмінність від всього у бууз полягає в тому, що в центрі у них дірка.

далі

Субота, 30 Марта 2019 р 13:36 + До цитатника

При всій моїй любові до звичайних російським пельмені, іноді хочеться спробувати чогось нового. Сьогодні я поділюся з вами цікавим рецептом, який випробувала на цих святкових вихідних, коли всі салати були з'їдені і захотілося гарячого.

Це дуже смачні і соковиті пельмені з китайським акцентом.

далі

П'ятниця, 29 Марта 2019 р 15:48 + До цитатника

Привіт друзі! На дворі весна, а значить у шизофреніків зараз розігралася загострення. Гастрономічні Шизофреніки не стали винятком, тому сьогодні ми будемо пекти кекси, кекси з кока-коли.

далі

Четвер, 28 Марта 2019 р 15:26 + До цитатника

У цьому пості я розповім, як дві спеції - паприка і каррі - можу врятувати вечерю, якого немає :) Сьогодні ми з дружиною допізна затрималися на роботі, і коли повернулися додому, їсти не було взагалі нічого, тому що ніхто заздалегідь вечерю не готував. Але є універсальний прийом.

далі

Середа, 27 Марта 2019 р 13:34 + До цитатника

Чудовий смак, ніжне м'ясо, а який аромат! Ковбаса з магазину не поширюється на порівняння.

Складові:

рулька вагою не менше 1,3 кг

20 гр. солі

1 ч. Л. меленого перцю

1 ч. Л. сухого часнику

далі

Вівторок, 26 Марта 2019 р 15:55 + До цитатника

Салат «Три Хвилини». Такий салат швидкого приготування - просто знахідка! Готується він на швидку руку, а виходить дуже смачним. У ньому всього лише 3 інгредієнта, які ви з легкістю знайдете у себе вдома.

далі

Понеділок, 25 Марта 2019 р 12:45 + До цитатника

Простий і дуже смачний рецепт з доступних продуктів. Начинка прекрасно підійде до млинців. Масляна вже скоро!

Сама я дуже люблю закуски в лаваші і копчену рибу, і думаю, що таким же любителям цей варіант точно припаде до душі.

далі

Неділя, 24 Марта 2019 р 15:49 + До цитатника

Горбуша приготована за таким рецептом виходить дуже смачною, соковитою, ароматною і з хрусткою скоринкою!

Все це завдяки такому чудовому маринаду. Рибка готується дуже просто і швидко. Готуємо на сухій сковороді, що дуже здорово, менше жиру, більше користі! Рекомендую обов'язково приготувати так горбушу.

далі

Субота, 23 Марта 2019 р 9:35 + До цитатника

Вівсянка - дивовижний продукт! З неї можна варити кашу, пекти печиво, використовувати в якості інгредієнта в солодких і несолодких блюдах. А якщо в неї додати звичні інгредієнти для котлет за винятком м'яса, вийде дивовижне блюдо, дуже смачне, поживне і ситне ... і дуже нагадує оригінал.

далі

П'ятниця, 22 Марта 2019 р 11:12 + До цитатника

Хто з вас знаєте, а може навіть і пробував це блюдо? Швидше за все ви про нього забули або навіть не відали, але ви просто зобов'язані повторити таке просте, але корисне блюдо з картоплі і курячого фаршу, яке готували ще за часів СРСР.

далі

Четвер, 21 Марта 2019 р 14:17 + До цитатника

Так коржі ви ще не готували! Весь секрет приготування в незвичайному тесті. Тісто робиться за 1 хвилину! Коржі на сковороді з 3 інгредієнтів - вода, борошно, сир.

Начинку можна використовувати абсолютно будь-яку: сир із зеленню, солодку начинку. У мене просто сир.

далі

Середа, 20 Марта 2019 р 16:26 + До цитатника

Сьогодні готую Путіна. Чи не того Путіна, який Путін, а Путін з наголосом на «і». Автор книги Річарда Тернера «Ідеальна яловичина. Воістину королівське м'ясо »стверджує, що це дуже популярний канадський фастфуд, який зародився і остаточно оформився приблизно в 50-х роках минулого століття.

далі

Середа, 20 Марта 2019 р 11:00 + До цитатника

Сирники без пшеничного борошна, без масла і їх не треба смажити. Вони дуже ніжні і смачні. При бажанні - можна робити і без цукру, але я все ж його додаю, тому що роблю для дітей, адже зростаючим хлопчакам трохи цукру не зашкодить, а солодкий сирник корисніше чупсов, снікерсів і магазинних сосисок. ;) Крім продуктів знадобиться мікрохвильовка і силіконова форма для кексів. Втім, форму можна замінити звичайними чашками.

далі

Вівторок, 19 Марта 2019 р 11:41 + До цитатника

Арабська самса - дуже смачна! Шарувата, хрустка, дуже ситна. На кухарчука такий формування немає. Думаю, знайдуться любителі задурити. Хоча, треба сказати, що в другій і подальші рази процес приготування значно прискорюється. Запрошую спробувати!

далі

Понеділок, 18 Марта 2019 р 12:23 + До цитатника

Це дуже поширене блюдо серед арктичних народів, але країна велика, і те, що в одному місці називають талої, в іншому можуть називати сагудаем, або Індігірку. Але при цьому якщо ви будете їсти нанайского Талу, то вона не буде схожа на Талу від евенків. Зараз багато на Далекому сході роблять Талу з ріпчастою цибулею. Але звідки в Арктиці, де тала бере своє коріння, йому взятися? Тому автентична тала - без цибулі, але з черемшею. Зараз черемша легко замінюється часником.

далі

Неділя, 17 Марта 2019 р 11:29 + До цитатника

Ракові шийки є справжнім делікатесом. Але раки стоять досить дорого, та й доступні нетривалий час в році. Однак можна приготувати дуже просте і недороге блюдо, який нагадує смак хвостиків.

далі

П'ятниця, 15 Марта 2019 р 11:12 + До цитатника

Це дуже смачний суп, який хочеться готувати кожен день. Любителі гречки особливо оцінять! Суп робиться дуже швидко. А якщо у Вас є готовий бульйон, то приготування займе мінімум часу.

Порада: я зазвичай заморожують бульйон «про запас» і коли немає часу, то дістаю вже готовий бульйон з морозилки і за лічені хвилини варю супчик.

далі

Четвер, 14 Марта 2019 р 15:32 + До цитатника

Прекрасний десерт до чаю, який готується за 5 хвилин, включаючи випічку! Дуже виручає цей рецепт, коли несподівано прийшли гості або просто захотілося попити чайку або кави з чимось солодким, а вдома нічого не виявилося.

Ці кекси (маффіни) можна готувати з різною начинкою. Я робила з маком, але можна замість маку взяти родзинки, курагу, кунжут та інші сухофрукти. Виходять дуже смачні кекси!

далее5

Але звідки в Арктиці, де тала бере своє коріння, йому взятися?