Статьи

Офіційний веб-сайт Православної Церкви в Таїланді (Московський Патріархат)

  1. СВЯТІШИЙ ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ КИРИЛ Його Святість Святійший Патріарх Московський і всієї...
  2. Представник Руської Православної Церкви в Королівстві Таїланд архімандрит ОЛЕГ (Черепанин)

СВЯТІШИЙ ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ КИРИЛ

Його Святість Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило КИРИЛ (в миру Володимир Михайлович Гундяєв) народився 20 листопада 1946 року в Ленінграді Його Святість Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило КИРИЛ (в миру Володимир Михайлович Гундяєв) народився 20 листопада 1946 року в Ленінграді.

Після закінчення середньої школи в 1965 році вступив до Ленінградської духовної семінарії, а потім до Ленінградської духовної академії, яку закінчив з відзнакою в 1970 році.

3 квітня 1969 митрополитом Ленінградським і Новгородським Никодимом (Ротовим) був пострижений у чернецтво з нареченням імені Кирило. 7 квітня ним же висвячений у сан ієродиякона, 1 червня того ж року - у сан ієромонаха.

З 1970 по 1971 рр. - викладач догматичного богослов'я і помічник інспектора ЛДАіС; одночасно - особистий секретар митрополита Ленінградського і Новгородського Никодима і класний наставник 1-го класу Семінарії.

12 вересня 1971 року возведений в сан архімандрита.

З 1971 по 1974 рр. - Представник Московського Патріархату при Всесвітній Раді Церков у Женеві.

З 26 грудня 1974 по 26 грудня 1984 року - ректор ЛДАіС.

14 березня 1976 р хіротонізований на єпископа Виборзького. 2 вересня 1977 року возведений в сан архієпископа.

З 26 грудня 1984 року - архієпископ Смоленський і В'яземський.

З 1986 року - керуючий парафіями в Калінінградській області.

З 1988 року - архієпископ Смоленський і Калінінградський.

З 13 листопада 1989 року - Голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків, Постійний Член Священного Синоду.

25 лютого 1991 року возведений в сан митрополита.

27 січня 2009 року на Помісному Соборі Руської Православної Церкви обраний XVI-м Патріархом Московським і всієї Русі.

01 лютого 2009 року відбулася інтронізація Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Храмі Христа Спасителя м Москви.

Матеріал взято з офіційного сайту Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків Російської Православної Церкви: http://www.mospat.ru


Сергій, митрополит Сінгапурський і Південно-Східно Азіатський, Патріарший Екзарх в країнах Південно-Східної Азії (Чашин Микола Миколайович)

Дата народження: 19 червня 1974 р

Дата хіротонії: 15 февраля 2007 р

Дата постригу: 16 марта 1993 р

День ангела: 8 жовтень

Країна Росія

біографія:

Народився 19 червня 1974 року в сел. Комсомольський Чамзинского району Мордовської АРСР в родині службовців. Батько - Чашин Микола Петрович, 1950 р.н. Мати - Волгіна Ірина Сергіївна, 1948 р.н. (В 1993 р пострижена в чернецтво з ім'ям Варвара, з 1995 року по теперішній час настоятелька (ігуменя) Різдво-Богородицького Південно-Уссурійського жіночого монастиря Владивостоцької єпархії). Брат - єпископ Салехардского і Ново-Уренгойський Микола. Сестра - монахиня Олімпіада (в миру Чашина Олена Миколаївна), 1981 р.н., насельниця Покровського Хотькова монастиря. У 1991 році закінчив середню школу сел. Наровчат Пензенської обл. 16 березня 1993 єпископом Владивостоцький і Приморським Веніаміном пострижений в чернецтво з ім'ям Сергій на честь прп. Сергія Радонезького. Тим же єпископом висвячений 7 квітня 1993 р на диякона, а 17 лютого 1996 р у пресвітера. З 9 серпня 1993 року - секретар Владивостоцького єпархіального управління. З 1 вересня 1995 року - проректор духовного училища Владивостоцької єпархії. У 2000 року возведений в сан ігумена. С2 квітня 1997 року - настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м Владивостока. У 2005 року возведений в сан архімандрита. Рішенням Священного Синоду від 26 грудня 2006 року (журнал № 147) обраний єпископом Уссурійський, вікарієм Владивостоцької єпархії.

Наречений на єпископа 14 лютого 2007 року в Даниловому монастирі в Москві. Хіротонізований 15 лютого за Божественною літургією в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. Богослужіння очолив Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій II.

Рішенням Священного Синоду від 31 березня 2009 року (журнал № 23) призначений єпископом Солнечногорським, вікарієм Патріарха Московського і всієї Русі.

Розпорядженням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила від 1 квітня 2009 року призначений керівником Адміністративного секретаріату, відповідального за рішення в рамках Патріархії адміністративних, господарських, кадрових, юридичних, протокольних та інформаційних питань. Також указом Святійшого Патріарха Кирила призначений настоятелем московського храму Живоначальної Трійці в Останкіно.

Рішенням Священного Синоду від 27 травня 2009 року (журнал № 43) призначений членом Нагородний комісії при Патріархові Московському і всієї Русі. З 22 березня 2011 року - член Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

Рішенням Священного Синоду від 12 жовтня 2007 року (журнал № 99) та від 26 грудня 2012 року (журнал № 137) доручено архіпастирське окормлення парафій Московського Патріархату в Сінгапурі і Малайзії.

Рішенням Священного Синоду від 21 жовтня 2016 року (журнал № 99) призначений керуючим парафіями Московського Патріархату у В'єтнамі, Індонезії, Камбоджі, Лаосі, Малайзії, Сінгапурі, Філіппінах, КНДР, Республіки Корея, з залишенням його на посаді керівника Адміністративного секретаріату Московської Патріархії.

20 листопада 2016 р за Божественною літургією в Храмі Христа Спасителя в Москві Святішим Патріархом Кирилом возведений у сан архієпископа.

Рішенням Священного Синоду від 28.12.2018 (Журнал №106) призначений Патріаршим Екзархом в країнах Південно-Східної Азії.

Освіта:

Далекосхідний федеральний університет (кафедра теології та релігієзнавства).

Московська фінансово-юридична академія (юридичний факультет).

Московська духовна семінарія.

Санкт-Петербурзька духовна академія.

Місце роботи: Адміністративний секретаріат Московської Патріархії (Керівник)

Місце роботи: Комісія при Патріархові Московському і всієї Русі з питань принесення святинь (Голова комісії)

нагороди:

церковні:

• 2014 г. - орден свт. Сави II ст. (Сербська Православна Церква); • 2013 г. - Золотий хрест апостола Павла (Елладська Православна Церква); • 2013 г. - орден свт. Алексія Московського III ст .; • 2011 року - орден свв. апп. Петра і Павла II ст. (Антіохійська Православна Церква); • 2010 року - орден св. ап. і єв. Марка із зіркою (Олександрійська Православна Церква); • 2008 - пам'ятна медаль 1020-річчя Хрещення Русі; • орден св. равноап. Марії Магдалини (Польська Православна Церква); • орден Української Православної Церкви у зв'язку з 1020-річчям Хрещення Русі; • медаль за заслуги перед Владивостоцької єпархією I ст.

світські:

• 1994 г. - медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ст .; • ювілейна медаль на честь 1000-річчя Ярославля; • медаль за участь у бойових походах кораблів ТОФ; • хрест графа Муравйова-Амурського I-III ст .; • відзнаку «За заслуги в зміцненні співпраці з Рахунковою палатою РФ»; • нагородний хрест Російського козацтва «За віру та вірність Росії»; • медаль на честь 300-річчя Російського флоту.

Представник Руської Православної Церкви в Королівстві Таїланд архімандрит ОЛЕГ (Черепанин)

Представник Руської Православної Церкви в Королівстві Таїланд архімандрит ОЛЕГ (Черепанин)

Представник Руської Православної Церкви (Московський Патріархат) в Королівстві Таїланд, настоятель Свято-Миколаївського храму м Бангкока.

Архімандрит Олег (в миру - Олег Михайлович Черепанин) народився 30.11.1961 в сім'ї службовця в м Гомелі, Білоруської РСР (нині Республіка Білорусь).

З 1984 року ніс послух келейника Високопреосвященнішого Митрополита Ярославського і Ростовського Іоанна (Вендланд). У тому ж році вступив до Московської духовної семінарії, яку закінчив по першому розряду в 1989 році. По черзі ніс послух в Ярославському Єпархіальному управлінні від референта Митрополита з прийому іноземних делегацій до Завідувача канцелярією.

У 1985 році Високопреосвященнішим Митрополитом Іоаном (Вендланд) пострижений в рясофор і присвячений в сан ієродиякона.

У 1986 - тим же Архиєреєм пострижений в мантію і присвячений в сан ієромонаха. Призначений настоятелем Архієрейського домового храму в ім'я Святителя Інокентія, митрополита Московського. Пізніше переведений в Благовіщенський храм пос. Яковлевское р Ярославля. Через рік Високопреосвященнішим Архієпископом Ярославським і Ростовським Платоном призначений настоятелем храму прп. Сергія Радонезького с.Татіщев Погост, Ростовського р-ну, Ярославської області.

У 1995 році Святійшим Патріархом Московським і Всієї Русі АЛЕКСІЄМ II нагороджений золотим наперсним хрестом, а в 1998 році - саном ігумена, у 2001 - Указом Святійшого Патріарха АЛЕКСІЯ II нагороджений Хрестом з прикрасами.

З 1997 року - о. Олег очолював Місіонерський комітет Ярославської єпархії, викладав в Ярославському духовному училищі Порівняльне Богослов'я, по Благословення Святішого Патріарха АЛЕКСІЯ II і Правлячого Архієрея Архієпископа Ярославського і Ростовського Міхея (Хархарова) паралельно, на прохання Губернатора Ярославської області А.І. Лісіцина, ніс послух в якості Радника Губернатора області по роботі з релігійними об'єднаннями.

У 1999 р - спрямований на служіння до Королівства Таїланд, як настоятель Свято-Миколаївської парафії м Бангкока.

Рішенням Священного Синоду Руської Православної Церкви від 26-27 грудня 2001 року призначений Представником Руської Православної Церкви в Королівстві Таїланд з дорученням духовного окормлення православної пастви в Королівстві Камбоджа і Народно-Демократичній Республіці Лаос.

У Ростовському р-ні Ярославської області йому присвоєно звання «Почесного Громадянина».

У 1994 р за внесок у духовний розвиток суспільства нагороджений Президентом Росії Орденом Дружби.

19 грудня 2007 ігумен Олег (Черепанін) був нагороджений високою міжнародною громадською нагородою орденом «За заслуги перед співвітчизниками» I- ступеня.

19 грудня 2009 р до уваги до багаторічних старанні пастирські труди в Королівстві Таїланд Святішим Патріархом Московським і всієї Русі КИРИЛОМ удостоєний сану архімандрита.

30 листопада 2011 нагороджений Орденом святителя Інокентія, митрополита Московського і Коломенського III-ступеня. ( «Зважаючи на ревні труди на благо Святої Церкви, а також у зв'язку з 50-річчям від дня народження»)

30 листопада 2011 за великий внесок у розвиток духовності та культури, місіонерську і благодійну діяльність нагороджений вищою нагородою Російського Фонду Миру - золотою медаллю «За миротворчу і благодійну діяльність».

Новости

Где купить переходник на объектив линк

Давно занимаюсь фотографией, разумеется, в работе требуются разные объективы. Но конструкция постоянно меняется. Для установки объективов на камеры нового поколения, типа EOS 5D markIII и других

Хорошее туристическое агентство

Много интересного можно найти и в своей стране, а не только за рубежом. Стоит только поискать, и вы с удивлением обнаружите очень много мест ничем не хуже разрекламированных мировых чудес, только рядом,

Где купить держатель для телефона в авто

Жизнь нас не ждет и все время увеличивает темпы своего ритма. В таком бешеном круговороте нельзя никуда опаздывать и нельзя ничего пропускать. Мобильный телефон - настоящий друг и помощник при такой

Увлекательные туры по Украине

Когда кто-то спрашивает, что может быть лучше гор? В привычку у людей вошёл ответ только горы. Мне хотелось бы поспорить с этим выражением, ведь есть не менее прекрасные реки! Особенно хорошо всю красоту

Новости грузии сегодня видео
Выбор медицинского оборудования на сегодняшний день очень велик. Однако я, когда покупал оборудование для своей небольшой частной клиники, остановил свой выбор на продукции компании Медаппарат стол

Последние новости грузии видео
У меня были большие финансовые проблемы, которые могли решиться лишь продажей автомобиля, но расставаться я совсем не хотел с ним. Но мне повезло, что я наткнулся на автоломбард, который предложил мне