Золото обмінники. Ваша думка - Форум Житомира / Журнал Житомира

  1. Золото обмінники. Ваша думка - Форум Житомира / Журнал Житомира Золото обмінники. Ваша думка ...
  2. Золото обмінники. Ваша думка - Форум Житомира / Журнал Житомира
  3. Золото обмінники. Ваша думка - Форум Житомира / Журнал Житомира

Золото обмінники. Ваша думка - Форум Житомира / Журнал Житомира

Золото обмінники. Ваша думка angelstyle Дата: Субота, 21.07.2010, 10:59:48 | Повідомлення # 1 Золото обмінники

Генерал-полковник

Не так давно зібралася купити собі ювелірний виріб. хочу нове

Є подароване золото, яке не ношу. І ось народилася ідея: вперше здати на обмін на новий виріб. Була в ТЦ, Золото 999, Укрзолото (Глобал). Найбільше сподобалося в Укрзолото, але там якщо хочеш новий виріб з камінням вони камінь вважають як за вагу, а якщо мого золота перевага, тоді + 100 грн га 1 грам мого золота. Адже це дуже дешево Є подароване золото, яке не ношу

Але з'явилися питання:
1. Що у них за золото (яке можна купити тільки в обмін): нове чи ні, чи це сплав з раніше здавались ювелір. прикрас.

2. Які мінуси плюси цієї затії
3. Чи був у вас досвід обміну і чи задоволені ви залишилися?

Додано (21 Липень 2010 9:59:48)
---------------------------------------------
ну хоч хто небудь дайте відповідь ,,, терміново потрібна порада .... Додано (21 Липень 2010 9:59:48)   ---------------------------------------------   ну хоч хто небудь дайте відповідь ,,, терміново потрібна порада


Повідомлення відредагував angelstyle - Середовище, 21.07.2010, 10:49:14

Offline (Україна)

kozulka

Дата: Субота, 21.07.2010, 11:34:27 | Повідомлення # 2 Дата: Субота, 21

полковник

1. Так, це 99% золото з переплавлених раніше прикрас.
2. Добре тим, що не потрібні прикраси будинку не валяються, а ті, що хочете купити - не коштують надзвичайних грошей.
3. Так, міняла. Задоволена, чого ж ні? Правда, я міняла тільки в відділі у Торговому центрі, але, думаю, в інших так само.

Шкода, що так срібло можна поміняти ... Було б супер!

Offline (Україна)

angelstyle

Дата: Субота, 21.07.2010, 11:44:04 | Повідомлення # 3 Дата: Субота, 21

Генерал-полковник

kozulka, спасибі)

Offline (Україна)

Ukka

Дата: Субота, 21.07.2010, 17:12:28 | Повідомлення # 4 Дата: Субота, 21

Генерал-полковник

як то знайшла золотий браслет. Важкий такий, близько 10 гр. Якщо б бачила, хто втратив - віддала б, а так - ну не писати ж оголошення: якщо хто-то что-то втратив, телефонуйте ...
Коротше, носити його тож ніхто не збирався - хіба мало що, мож не втратили, а викинули з поганими думками ...
в загальному, потинявшись я по Укрзолото, але пішла в КЮЗ - напроти Дитячого світу, там з двору обмінник. Обміняла на приємні штучки собі і чоловікові (йому більше дісталося :))). Задоволена. Вибір там хороший, а вироби такі ж, як і на продаж.

Offline (Україна)

Юбер

Дата: Четвер, 22.07.2010, 23:39:55 | Повідомлення # 5 Дата: Четвер, 22

ввічливий

ага і ціни теж "хороші", якщо в магазині "Ассоль" (на Житньому) браслет 385 грн коштує (за роботу), то в тому магазині КЮЗ 735 грн.Кто знає угар 10% це нормально? А то з кілограма аж 100 грам виходить)))


Повідомлення відредагував Юбер - Четвер, 22.07.2010, 23:42:45

Offline (Україна)

telefon

Дата: Пятница, 23.07.2010, 15:55:40 | Повідомлення # 7 Дата: Пятница, 23

генералісимус

Я в різних місцях прикидав, підраховував. Суцільний обдурёж. Правильно радить Lena - взяти своє непотрібне золото - і до ювеліра.
Старовинний браслет був малий дружині - допрацювали в майстерні в глобальний, недалеко від Приватівський кіоску. Хлопці молоді, а зробили прекрасно! Показували зразки своєї роботи - молодці!

Додано (23 Липень 2010 14:55:40)
---------------------------------------------

Рекомендую полазити по ювелірним формами - я тут питав - розкид просто супер.
Прийшов до висновку, що правди у житомирських ювелірів не впізнаю.

Offline (Україна)

koorzhik

Дата: Суббота, 02.10.2010, 7:04:43 | Повідомлення # 8

мда


Повідомлення відредагував koorzhik - Воскресенье, 03.10.2010, 14:53:06

(Україна)

svetlana @

Дата: Середа, 05.10.2010, 10:45:42 | Повідомлення # 9

я замовляю тільки у ювелірів, у них завжди дешевше і фантазію свою проявити можна. а недавно порадили в глобал звернеться до ювелірів, величезний вибір виробів, ще спаяли мені дуже тонку ланцюжок що навіть і не видно. якісно і недорого зробили сережки, а найголовніше в терміни. Більше до базарних ювелірам не піду.
і на угар вони беруть 9%

(Україна)

Bender

Дата: Середа, 05.10.2010, 14:29:49 | Повідомлення # 10

майор

На рахунок чаду - при ручному виробництві юв. виробів "закладається" втрати драг. металів - угар, так ось він буває 2-3% (при виготовлення ланцюгів) і до 5-9% при монтуванні кілець, сережок. Але для клієнтів розрахунок береться 10% для ручного виготовлення це нормально, хоча з ланцюгами можна і чад менше вважати. Немає універсального стандарту чаду для виробів, втрати золота можуть відрізнятися в рази, наприклад при виготовленні обручки і складного за формою кільця, та й скільки можна переплатити чаду за кільце в 2-3грамма (звичайної вага кілець, це продається найбільше). Повірте на-слово дратують / смішать такі клієнти які "виїдають мозок" своїм розумним зауваженнями / вимогами про угарі, колишнем советсЦком золоті, про білому золоті, італійському фуфло, і міркування про ювелірів той краще або гірше, про величезному виборі виробів. Блін якщо розбираєтеся в питанні як свиня в апельсинах то вже розумніші буде промовчати, тим більше що-небудь радити. Хоча визнаю що серед ювелірів є чимало некомпетентних примірників, люблячі "пальці віялом погнути".
З приводу замовлень у ювелірів у житомирських ювелірів, це однозначно дешевше ніж покупка в магазині. Ще дешевше знайти майстра на виробництві, який візьметься за замовлення без оформлення (напевно майже всі місцеві ювеліри птиці підневільні, працюють на шефа, і отримують за свою роботу копійки в порівнянні з тією ціною що в магазині, до речі виготовляють вони-ж і ті-ж кільця в ті-ж магазини). До речі, ІХМО переживати на рахунок того що вас обдурять на рахунок проби, або підсунуть НЕ пробированного виріб, я б не став - для майстра овчинка вичинки не варта.

Offline (Італія)

svetlana @

Дата: Середа, 05.10.2010, 17:40:35 | Повідомлення # 11

Bender ви я так розумію ювелір. якщо так то оттветьте скільки мені обійдеться браслет, якщо не помиляюся називається "кайзер" вагою в 12 грам з мого золота ???

(Україна)

Bender

Дата: Середа, 05.10.2010, 19:02:21 | Повідомлення # 12

майор

Бендер ювелір, але живе і працює далеко від Житомира ... Телефон хорошого цепочніка робить акуратно, в личку глянь. До речі зовсім не факт що ювелір плете ланцюга, а цепочнік робить монтировку, закріпку, або моделювання, напрямів та спеціальностей в ювелірній крамниці багато, краще звертатися до фахівця.

Offline (Італія)

RoSSRS

Дата: Субота, 06.10.2010, 00:31:21 | Повідомлення # 13 Дата: Субота, 06

полковник


на мій погляд, перевіряті це нужно - бо и первого, и іншого варіантів бачив Чимаев, а клієнта почінають "грузіті", что везти в Пробірну палату дуже дорого тощо ...
Обміннікі КЮЗ (торг.центр 3-й поверх, маг. "Діамант") беруть 3% на чад на всі вироби. Зараз Вже по штрих-коду смороду зчітують Вагу каменя - можна Говорити про "чистий" обмін золота, а не на камінчікі.

Offline (Україна)

galloz

Дата: Субота, 06.10.2010, 11:32:59 | Повідомлення # 14 Дата: Субота, 06

Генерал-полковник

Як на мене, так на прикраси гроші зайві або заначки затраченої, а не шкребе по засіках, що не студентська обручка адже.

Повідомлення відредагував galloz - Середовище, 06.10.2010, 11:37:16

Offline (Ізраїль)

Цветик

Дата: Субота, 06.10.2010, 13:16:41 | Повідомлення # 15 Дата: Субота, 06

сержант

Bender, скажіть, а, рекомендований вами, ювелір так сказати широкого профілю? І целочка, і сережки, і кільця виготовляє? Можна і мені номерок

Offline (Україна)

Bender

Дата: Субота, 06.10.2010, 18:43:19 | Повідомлення # 16

майор

RoSSRS, вантажать бо їсти хочуть ... Не хочуть втрачати клієнта, з пробірної палатою складно перш за все там потрібно бути зареєстрованим що клопітно і скоріше за все дорого, та й не пощастить майстер в киев ваші замовлення кому цікаво втрачати 2 дня на дорогу, є інший метод цілком законний. Та й до чого покупцеві клеймо з пробірки, воно що на вашу гарант якості виробів або матеріалів? Державі так зручно, якщо цікаво в інеті знайдете історії про те як таврують імпорт, як при перевірках пробірної палати кілограмами знаходили нічиє золото. І ще я сам собі ставлю пробу і клеймо, коли, куди, і як хочу і не маю бажання обманювати клієнтів - занижувати пробу. Саме так роблять майже всюди, за винятком стрСНГ, якщо вам важливо таврування тоді прямий шлях до МАГАЗИН. Про інсинуації 3% чаду при продажу та ще з "по штрих-коду" я просто промовчу. Так, ще я рекомендував більше довіряти майстрові, але це зовсім не означає не перевірити пробу в найближчій скупці наприклад.

Offline (Італія)

svetlana @

Дата: Субота, 06.10.2010, 23:13:16 | Повідомлення # 17

я вважаю що в КЮЗе на обменке лежать ті прикраси які вийшли вже давно з моди, тому вони там і беруть 3% чаду і щодо за роботу не дорого. Наприклад сережки які я віднесла в лом ювеліра ще років 5 назад, точно такі-ж там є 250 грн робота, а сережки купувала ще в 90-х, та й такі-ж старі вироби як у моєї мами там теж можна зустріти. Ось прямуючи з цього я вважаю що на обменке в КЮЗе все що не користується попитом. Ну чому поруч, через стінку в тому ж КЮЗе де не змінюють, а лише продають вироби зовсім інші моделі, набагато красивіше і блищать краще, а обміняти їх ніяк, тільки купити за 420 грн за 1 грам !!!!!!

(Україна)

Bender

Дата: Четвер, 07.10.2010, 11:03:31 | Повідомлення # 18

майор

Про угарі на дрібному виробництві я написав правду, а торгова точка може поставити будь-яку ціну, угар, знижку, заморочуючись / приваблюючи покупця вагою каменів і ін. Ін. Дуже схоже на те що лом золота який скуповують у населення злегка реставрують і продають / обмінюють ось і від туди старі моделі. Близько 70% прибутку від продажу ювелірній крамниці йде для продавця, посередника і податкової, виробник має максимум 30%, а то і 12% + податки. Цей розклад для масовки тобто всіх тих виробів які на житомирських прилавках. Інша справа якщо робиться індивідуальне замовлення, грубо кажучи з вашого малюнка, ідеї. Там ціна за роботу виходить як мінімум ціни за матеріал (дуже приблизно). Знаю що іноді клієнтам впарюють, звичайну модель тиражовані 1000 разів за індивідуальне замовлення, підсуваю каталоги нібито своїх моделей. Тема досить обширна

Offline (Італія)

LoL

Дата: Середа, 29.10.2013, 21:33:16 | Повідомлення # 19 Дата: Середа, 29

Генерал-полковник

а чи займаються купівлею магазини які продають юв. вироби (КЮЗ, Укрзолото наприклад)? в ломбард здавати по 210-220 грн не хочеться.

Offline (Україна)

L1ke

Дата: Субота, 30.10.2013, 20:16:44 | Повідомлення # 21

сержант

Bender, згоден.

Offline (Україна)

Мілана80

Дата: Четвер, 08.01.2015, 18:55:25 | Повідомлення # 22

Ми з чоловіком вибрали обручки в інтернеті (з білого золота), роздрукували, пройшлися по ювелірних майстерень. Зупинилися в майстерні Укрзолото, майстри звуть Сергій. Вирішили робити у нього, не тому що дешевше ніж у всіх, по-перше тому що відгуків про майстра більш ніж достатньо, по-друге після того як поспілкувалися з ним, зрозуміли що людина знає свою роботу і ставиться до своєї роботи серйозно. Замовлення був готовий майже через місяць, роботою ми залишилися задоволені, тому і вирішила я написати ще один відгук про Сергія.

(Україна)

nik41

Дата: Четвер, 08.01.2015, 19:11:16 | Повідомлення # 23 Дата: Четвер, 08

Генерал-майор

Все погано в нашій жізні.Но звідки скільки золота в Житомирі? У торговому центрі, на Житомирському ринку, цілий етаж.В глобальний-цілий етаж.Я вже не перераховую ще з десяток точок розкиданих по всьому місту.

Offline (Україна)

Bender

Дата: Четвер, 08.01.2015, 20:02:43 | Повідомлення # 24

майор

nik41 з києва, харкова ... великі виробники, і звичайно ж просто купи-продайци організували на периферії точки продажу. І не далеко не факт що точки приносять прибуток, юв. виробництва скорочується давно.

Offline (Україна)

Задоволена, чого ж ні?
Кто знає угар 10% це нормально?
Кщо так то оттветьте скільки мені обійдеться браслет, якщо не помиляюся називається "кайзер" вагою в 12 грам з мого золота ?
І целочка, і сережки, і кільця виготовляє?
Та й до чого покупцеві клеймо з пробірки, воно що на вашу гарант якості виробів або матеріалів?
Вироби (КЮЗ, Укрзолото наприклад)?
Но звідки скільки золота в Житомирі?
3. Чи був у вас досвід обміну і чи задоволені ви залишилися?
Задоволена, чого ж ні?