Як голубів готувати ...

DocSnip

Настріляли ми недавно, з Данг ... Горлиць, під егідою боротьби з пташиним грипом ... Ідея така - на 1 кілограм грудинок - кілограм цибулі і 2 банки майонезу + приправа універсальна. Все це в каструлю і в холодильник годин на 12. Потім, духовка "на максимум", витримка 1 година 10 хвилин. Далі - горілка, пиво, Соса сола .... хліб і душевні розмови ....
Наполегливо рекомендую...
ЗИ. Майонезу краще додати більше - соус виходить - пестня !!! Хліб маку і тащішься !!!!

AntonZZZ

24-10-2005 2:43 AntonZZZ

MacTep

Горлиці на кшталт лісові, навряд чи вони заразні. Думаю якщо в лісі їх настріляти, все повинно бути ОК.

ядерний

24-10-2005 2:49 Ядерний

Голуби-це річ, в плані їжі (треба вміти готувати), але тільки не міські, а які живуть в полях.

Кайнин

24-10-2005 2:50 Кайнин

Ага ага.

пташиний грип - він якраз від домашніх. а лісових не стосується .... :-)

AntonZZZ

24-10-2005 4:06 AntonZZZ

він всіх касаеться. У мене сусід лікар. У нас на цю тему була дискусія

Ендрюблейк

24-10-2005 10:56 Ендрюблейк

Вірус пташиного грипу гине при температурі 100 градусів (за твердженням Г. Онищенко, головного санітарного лікаря Росії). Горлиці мають шанс заразитися лише при контакті з перелітними птахами, що при їх способі життя малоймовірно.

tramblёr

24-10-2005 11:55 tramblёr

"... а вообче-то кажучи, голубів лають даремно, голуб, якщо в підливі, що не хужее глухаря ..." (с) Л. Філатов. Так, згадалося.

edit log

UnpluGGed

24-10-2005 17:25 UnpluGGed

У 1992-му році, в Східному Казахстані, був в піонертаборі. Там відловлювали лісових голубів. Тушку потрошили, Обскубують і пекли на вугіллі. Потім дізнався, що желательней б їх все-таки для початку відварювати, або протримати годин 6 в маринаді. А в принципі, виходить щось на кшталт перепілки.

LVital

Ділюся своїм рецептом. У Керчі народ вже спробував, на зразок сподобалося. За винятком першої партії - там вуглинки вийшли. Ділюся своїм рецептом

Соус: приблизно рівні частки гірчиці, майонезу і меду, хоча меду можна і половину частки.
Вимазувати голуба (качку, лиску, куріпку і т.п.) в цьому соусі, всередину іпхаем обмазані ж печінку-серце-пупок. Кожна тушка загортається в фольгу, шарів 5 як мінімум, і кладеться в вугілля. Для Вяхірєв достатньо 30 хвилин, для горлиць - 20, для качки - 40 за очі вистачить. Не більше, а то прогорить нах наскрізь. Можна пекти в духовці. М'ясо виходить м'якше, ніж після півторагодинної варіння і соковитіше. А фкуссс ......

ЗИ по телеку повідомляли, що вірус пташиного грипу дохне при 60С, а не при 100. Дивно. У нас грип інший напевно, більш миршавий ЗИ по телеку повідомляли, що вірус пташиного грипу дохне при 60С, а не при 100 .

edit log

AntonZZZ

25-10-2005 2:36 AntonZZZ

А чи не гидко вам цих літаючих щурів є?

DocSnip

Уточнюю - голубів били на току (а не в місті), вони харчуються тільки насінням!
Вірус пташиного грипу носячи перелітні птахи, а голуби у нас і зимують. Гине згаданий вірус при 70 градусах і, врешті-решт, я сам доктор ... Від голубів беру тільки грудинку - один псіс, таким чином, чиститься рівно 1 - 1,5 хвилини. Голубів там - як бруду, ми набиваємо людина 40-50 і вистачає на компашку рив в 6 ...

MMA

Ми в молоко їх на пару годин клали-інакше жестковати чуть-чуть.

edit log

DocSnip

... в суботу знову наколочу і спробую в молоці. Хоча і так, начебто, не дуже жорстке м'ясо було. Якщо брати "дубарь" (це такий синій голуб, побільше горлиці, його так дорослі мисливці у нас називають) то у нього м'ясо жорсткіше. Мені здається, що дуже важливо присутність лука. Саме він надає особливого смаку.
ЗИ. якщо хто слиною захлинувся - я не винен
ЗЗИ. взагалі, будь-яке м'ясо не повинно бути свіжим! Мається на увазі - хлопця. Є такий важливий процес, як дозрівання м'яса, сиріч - аутолиз. Тому, будь-яку дичину раджу витримати якийсь час (в соусі, без соусу ...). Краще - просто в холодильнику. До речі, про кулінарію, специфіка моєї роботи дозволяє мені 2-3 рази в тиждень чогось (... що Бог послав) готувати на мангалі. Звернув увагу на цікавий факт - якщо сьогодні чого-небудь не засмажили, а кинули в морозилку (-18), то через пару днів, знову ж таки - на вугілля і продукт виходить смачніше! А мідії (м'ясо, в фользі, з помідорами, цибулею і солодким перцем) - просто ПЕСТНЯ !!!!

edit log

SLAYER

quote:

Originally posted by DocSnip:
До речі, про кулінарію, специфіка моєї роботи дозволяє мені 2-3 рази в тиждень чогось (... що Бог послав) готувати на мангалі.

Це як?

Ось згадав старий прикол, коли хірург проводить операцію повної пацієнтці і ніяк не може зашити їй черево, пласти підшкірного жиру випирають. Так він відрізає шматок заважає жиру і кидає практикантку в бювет зі словами: "тримай, будинки на ньому картопельку посмажити". Практикантка в непритомності.

Так, що там посилають доктору ветеринара для мангала?

DocSnip

"... сьогодні Бог послав ..." ( "12 стільців" І. Ільф і Є. Петров). Як не дивно, купуємо-с ... Причому, останніх років 10-15 переважно, РИБКУ, або (по-бідності) - птицю. М'ясо - зае..ло! Матінка наша років 20 працювала на Привозі (до відходу на пенсію), а тепер дружина .... М'ясо - бачити ненавижу !!!!
ЗИ. А навесні або восени ми обов'язково повинні розкрутити Севу на СМАЖЕНІ МІДІЇ !!! Мужики! Найсмачніше, ніж в Керчі їх не готують НІДЕ (на ПБК) !!! Там поруч з пансіонатом влітку варто шинок (річний), у них кухар - кореєць, бля, готує - повний ульот! (З приводу добавок собачого м'яса прошу не баламутити, я б відразу відчув). Коктебель, Ялта та інші фільдіперсовие місця - відпочивають! Вкуснотіщщщща !!!! Уже багато років обьезжаю все, че там є (в Криму). Так як готують мідій в Керчі - ніде не готують. З моїм говноедскім характером, я практіццкі в кожному шинку йду до кухаря (шефу) і обговорюю з ним всякі кулінарні тонкощі ... Такі всі розумничка (в Ялті нарвався на двох кухарів з Пітера і одного із Владика), але в Керчі мідії готують крутіше !!!

edit log

galogen

Армійський рецепт (1981-83, Підмосков'я).
Сизари ловляться на критому току петлями (силками).
Потрошать, обезглавліваються, натираються зсередини сумішшю сіль-перець-цибуля (часник), всередину вкладається картоплина. Зашивається, обмазується густий глиною, прокаливаеться в районі шиї засипається вугіллям в багатті. Час готування - 40хв. Порція - 3шт. на кожного. Обскубувати нетреба - пір'я відстають разом з глиною.

заряджаючий

26-10-2005 14:40 Заряджаючий

Старовинні рецепти приготування голубів дивіться тут .

edit log

Devastate

26-10-2005 16:59 Devastate

MMA

Чому говорять-треба голови голубам відривати відразу ж, як заохотою, інакше в мозку виробляється якась речовина, яке отруює всю тушку ???

В неті шукав-ні чого не знайшов, може хто-небудь пояснить це питання?

Це як?
Так, що там посилають доктору ветеринара для мангала?
В неті шукав-ні чого не знайшов, може хто-небудь пояснить це питання?