Алюмінієва сковорода - алюмінієві сковорідки старої моделі

розділ: родичі (Алюмінієві сковорідки старої моделі)

Тільки студенти за царя горосі. :-)
Навіть там куди не доїде "газель" - тягнути за все півдня-день, це не 2-3 тижні з мішком топати. В останньому варіанті думаєш взяти чи лішьнюю пару носок або залишити ... :-))) 16.05.2003 21:16:31, male

Для мене - одна з найулюбленіших сковоро → Для мене - одна з найулюбленіших сковорідок - відмінно смажиться на ній. До речі мінімальна к-ть алюмінію має потрапляти в організм (у цих же статтях про шкоду є таке твердження) і якщо переборювати алюміній з дому - достатньо прибрати вилки-ложки.
Ще найкраща сковорода - алюм + чавун. МРІЮ купити !!! (Хто пам'ятає, це ще таганком називається.)
А скільки тефлоновим вже на смітнику - хоч греблю гати ....
Так що я б не гудить подарунок. 15.05.2003 15:49:57, Крисік

Зрештою, я на ній ще не смажила, а засмутилася заздалегідь. 15.05.2003 16:13:25, Ленна

Нехай чоловік скаже свекрухи, що по останньому → Нехай чоловік скаже свекрухи, що за останніми науковими даними алюмінієвим посудом ні в якому разі низя користуватися, алюміній проникає в їжу, яку готуєш і потім разом з їжею потрапляє у внутрішні органи.Не хоче ж вона власного сина травіть.Ну і відповідно попросити в следущий раз краще заздалегідь обговорити благодійні покупки, щоб вона не дарма гроші витрачала.
На рахунок наукових досліджень правда наполовіну.Но потрібен адже предлог.Он найменш нешкідливий, имхо. 15.05.2003 14:57:13, ~ Kolibri ~

Так, мабуть підійде: "За останніми науковими даними ..." До речі, а що дійсно правда в цих наукових дослідженнях? Або де подивитися? А взагалі справа ж навіть не в сковороді ... Невже найкращий спосіб зберегти нормальні відносини - рідше спілкуватися. Адже навіть елементраная ситуація: Допоможіть нам відвезти розсаду в сад. Коли? М.б. в ці вихідні, м.б. на тижні, м.б. в слід. вихідні ... У ці вихідні можемо тільки в неділю. Ну ось, ви нам не допомагаєте ... 15.05.2003 15:49:58, Ленна

Алюміній з сковорідки, наскільки я знаю, не те щоб засвоюється. Він йде з присадок і солі, борошні, соді - там додають його для сипучості. І можна травануться.
А у справі. Запитати так: "Ви знаєте, у мене ще ні разу не було алюмінієвої сковорідки. Які страви на ній зручніше готувати? Поділіться, мама, секретами!" Вона і рецепти розповість, і як на такий сковорідці смажити :-) Всім буде приємно. 16.05.2003 5:54:29, Марія Д. на рахунок переходу алюмінію в їжу по телеку кілька років тому чула, після цього алюмінієвими приладами і посуд не пользуюсь.Купіла сковороду, тому що мене запевнили, що це такий новий вид чугуна.А чоловік удома сказав, що це за вид :)) 15.05 .2003 16:58:19, ~ Kolibri ~ Розслабтеся:) Скажіть, що їм не допомагаєте, але ви ж працюєте, а не на пенсії сідіте.Так що можливість допомагати швидше є у них, ніж у вас.Помоглі і спасибі, а немає їх право.То ж саме стосується і вас, имхо. 15.05.2003 16:56:23, ~ Kolibri ~

Матуся його працює. 15.05.2003 17:24:51, Ленна

А плита у Вас якась? На склокераміку ні → А плита у Вас якась? На склокераміку низя виготовленню алюмінію посуд! Можете свекруха подякувати і повернути подарунок, щоб вона пользовалась.сказать щось типу: "ми дуже Вам вдячні за турботу, але не зможемо нею користуватися, оскільки плита не дозволяє, а Вам в господарстві прігодіться.А якщо ще буде бажання допомогти, Ви краще заздалегідь запитайте підійде це або немає.А то адже зараз всякі нові технології і нові матеріали, зі старими можуть і не поєднуватися ".І головне, щоб це їй говорив чоловік, а не Ви.
15.05.2003 14:02:09, ~ Kolibri ~

Плита газова, звичайнісінька. А ось з приводу чоловіка (щоб він говорив). Якось я так часто і намагаюся робити, щоб деякі речі він їй говорив, а не я. Але, я от думаю, вона ж не дура, розуміє звідки це її син узяв, чи не сам же нарив. Чоловік же в деяких хазяйських речах не розуміє, так ось вона напевно думає, що я її сина ще й не так налаштовую ... :( 15.05.2003 14:09:45, Ленна

а до "подарунків сина" свекруха як ставиться? 02.07.2016 14:49:10, 1?

Ой, навіть якщо Ви будете його позитивно налаштовувати, Ви все одно будете погана! Я вже плюнула на цю справу і взагалі не втручаюся в їх отношенія.Раньше вони посваряться, я капають чоловікові "подзвони мамі, подзвони мамі ... да будь ти розумніший , вона ж твоя мати, будь поблажливіше кней і т.д і т.п "А мені свекруха потім ще й видала, що це вони з сином сваряться, тому що я погано на нього вліяю.Она забула, що раніше ще до знайомства з мною, вони взагалі постійно в стані війни були і бувало по місяців не разговарівалі.Нічего цього я їй говорити не стала.Просто пров стала капати мужу.Хочет нехай Хвон, а не хоче і ладно.Всё одно я буду плохая.На всі свята і ДР дарую їм подарунки, намагаюся допомогти в чому можу, а тут свекруха мені свої примхи показує навіть по телефону з ДР не поздоровив. Подарунки взагалі від неї ніколи не получала.Моя ж мама чоловікові постійно дарує подарунки на всі свята і не для галочки, а завжди щиро у мене цікавиться, що подарувати чоловікові, що ось йому зараз треба, що вона може собі дозволити купіть.Я навіть не витримала і сказала одного разу: "мені його мама ще хустки не подарована, і не парітся.Может і ти не будеш нічого даріть.Ведь ти зараз поки не працюєш ".На що мені була відповідь.:" це його мама, а то Я.Я хочу зробити приємне людині, тим більше, що це чоловік моєї дочки ".Даже не віриться , що свекрухи подібне можуть сказати. 15.05.2003 14:50:29, ~ Kolibri ~ Вмійте бути вдячною. Ваша свекруха з → Умійте бути вдячною. Ваша свекруха піклується про Вас і радійте цьому. Відкладіть Ви цю сковорідку, в переспективе на дачу одвезете, або ще для чогось знадобиться нещасна Алюмінієва сковорода, для чого хороший посуд буде шкода. А свекруха м.б. не розуміє принад сучасного посуду і прекрасно вміє користуватися алюминевой (дуже нагадує мою маму). 15.05.2003 13:41:48, Улиточка

В тому-то й справа, що у неї самої немає алюмінієвих сковорідок. 15.05.2003 13:47:11, Ленна

Знаєш, дитино, і на цьому скажи спасибі → знаєш, дитинко, і на цьому скажи спасибі. Якщо свого немає, так дарованому коневі в зуби не дивляться. А приймають і відра чужі і швабри. Скажіть спасибі, що хоч стару сковороду вам не віддали.
Якщо буде у мене така невістка - вб'ю відразу. 15.05.2003 13:40:38, Aleila

Так вона мені і стару сковорідку віддала, на якій самій піч-смажити не подобається. До речі, відмінність мами від свекрухи: мама віддає свої кращі речі, а свекруха гірші. А у вас є алюмінієва сковорода? Якщо ні, то чому, якщо є, то подобається? 15.05.2003 13:58:35, Ленна

А що, власне, тобі самій заважає купити ПОТРІБНУ ТОБІ скоророду? 15.05.2003 14:21:51, Aleila

Та нічого, не встигла поки просто. ) А так в іншому все правильно. 15.05.2003 14:26:33, Ленна

Свекруха мені взагалі НІЧОГО не давала і не дає. Що потрібно, чоловік сам взяв зі свого будинку. А ось про виготовленню алюмінію сковороду я подумую - хочу на дачу таку. 15.05.2003 14:15:47, Aleila

А чому не додому? 15.05.2003 14:20:46, Ленна

Додому мені ЧОЛОВІК купив те, що МЕНІ потрібно, а не моєї свекрухи (хотілося б бачити і дарувати мені) 15.05.2003 14:23:33, Aleila а ще нею можна цвяхи забивати і головою →

а ще нею можна цвяхи забивати і головою об неї стукатися або нею по голові - кому як подобається))) 15.05.2003 13:05:25, любитель

А я люблю алюмінієву сковорідку. Моя лю → А я люблю алюмінієву сковорідку. Моя улюблена в будинку. Пережила вже десяток тефлоновим. Так що хороші речі - суб'єктивне поняття. 15.05.2003 12:48:45, Зінаїда

ВАУ! ОСЬ ЦЕ ТАК! Як ви її використовуєте? На ній же все пригорає ???? 15.05.2003 13:09:31, Ленна

Взагалі-то я, подумавши, зрозуміла, що можливо вона сталева, я точно не скажу, що вона алюмінієва. Але аж ніяк не тефлонова. Та ні, не пригорає. Якщо піти і забути, їжа згорить, звичайно. А так начебто немає. А тефлонові якось швидко псуються, ми їх спочатку викидали і купували нові, а тепер не купуємо, а смажимо на цій. Ще я не люблю дерев'яну лопатку, а на моїй сковорідці вона і не потрібна. 15.05.2003 13:29:49, Зінаїда Алюмінієві сковорідки ж дуже різні! Мені так здається. Буває тонка алюмінієва - ну, як каструля. Вона деформується швидко і ваще отстой :) А буває така товстенний лита. Я раніше, взагалі, вважала їх чавунними, а потім прочитала, що це з якогось спеціального алюмінію. Вони нові сіренькі, а не чорні на відміну від чавунних :) Так ці цілком нормальні.
Може, і плутаю чого ...
Ні, все правильно - прочитала зараз: штампованих алюмінієвий посуд буває і лита! 15.05.2003 13:48:04, Anykey У мене така є сковорода.Когда була плита з млинцями, я купіла.Мне абсолютно не подобається нею пользоваться.Может я не вмію на ній готувати, але в ній нічого не присмажується, а гаситься і пригорає до дна: (Я її тільки для духовки іспользую.Кстаті, зараз у мене склокераміка, тому сковорідка ця дістається вкрай рідко в духовку. 15.05.2003 14:05:44, ~ Kolibri ~ А, ось у мене таке і є, мабуть. 15.05.2003 13:51:16, Зінаїда всяко - сталева :) багато про таку тепер мріють. Але я користуюся нашими сковорідками з тефлоновим (або ще якимось) покриттям, вони важче французьких, товстіше і покриття тримається довше, однією з них вже 8 років і тільки нещодавно на ній подряпина з'явилася. 15.05.2003 13:36:41, Олена Д. Ви, акуратна, напевно. А у нас домочадці намагаються шматок їжі відрізати ножем безпосередньо на сковороді :)) 15.05.2003 13:52:51, Зінаїда На дачу відвезіть. До свекрухи. :-)

На дачу відвезіть. До свекрухи. :-) 15.05.2003 12:11:55, male

Візьміть і скажіть спасибі. А з приводу → Візьміть і скажіть спасибі. А з приводу сковорідки без ручки подякуйте і скажіть, що таким не користуєтеся, а мрієте про сковороді фірми Тефаль :)) 15.05.2003 12:08:33, Йоко Я зробила так: склала список потрібних в →

Я зробила так: склала список потрібних в будинку речей, які можна купити без мене (тобто я гарантовано впевнена, що еслм куплять, чи не помиляться) із зазначенням моделі і розмірів. Те, що я не довірю купувати (наприклад, посуд - тарілки, келихи та ін.) Я в список не включила. І сказала: хочете допомогти - ось список, виберіть, що вам по кишені нам купити. Або можна грошима "на конкретні цілі".
А решта - ми самі, оскільки нам так подобається самим облаштовувати свій будинок, робити покупки, вибирати! Для нас це - в радість! ...
І т.п.
Ніяких проблем!!!!!!!!!!!! 15.05.2003 11:46:30, ЄК

А як вам бабуся, яка дарує чудовий →

А як вам бабуся, яка дарує чудесненьке килимки з ринку (такі коричневі із золотою облямівкою) і всякі подібні кічеві прибамбаси для кухні (одна підставка для всяких лопаточок-половнічков у вигляді развеселого банана)? Ми тихенько Дурі, ховаємо, що не розпаковуючи, все під ліжко і намагаємося комусь передарувати ... ніхто не бере :-) 15.05.2003 11:46:26, Даша М.

Тобто "спасибі" і більше нічого? Шкода мені її гроші. Краще б 3 роки нічого не дарувала, зате на 3-ій рік супер каструлю, нехай одну, але яку, щоб сама готувала. 15.05.2003 11:49:38, Ленна

А нічого, крім "дякую", вона не зрозуміє. Виведено досвідченим шляхом :-) Просто марно їй щось говорити, а контролювати її покупки - немає можливості. Тому ми просто змирилися. 15.05.2003 12:09:20, Даша М.

Просто прийміть подарунок, вона таки не буде → Просто прийміть подарунок, вона таки не буде цілими днями стояти і вартувати, пользуете ви її сковорідку чи ні. Як варіант можна відвезти цю сковорідку на дачу - легка, багато і часто юзати не будете, а сопрут - не шкода. 15.05.2003 11:37:00, M & Ms А у мене є лямініевая сковорідка. При → А у мене є лямініевая сковорідка. Приблудна. Я на ній арахіс смажу і насіння. :)))
Не ображайте свекруха, вони не всі гадюки. На ея мріяння і сковродке без ручки можна негайно зайнятися етузязізмом - "Ах, так, звичайно, я таку бачила ось там-то і там-то, мені так її хочеться, велике вам спасибі" :)))
15.05.2003 11:32:20, Фяка-Пфяка

Да уж, для арахісу і насіння в самий раз! Цікаво як ще її використовувати? (Сковорідку) 15.05.2003 11:46:07, Ленна

А ви смажити щось на ній не пробували? 15.05.2003 12:50:52, Зінаїда Чого Ви морочитися? Купує і ладн → Чого Ви морочитися? Купує і ладно, в хозяйтве все згодиться :) ну не для смаження, так ще для чогось нитка, не знаю, там мож квіти посадите :) Жартую :)
Скажіть, що турбуєтеся про її достаток, пенсія либонь, не дуже велика, що вона і так вже допомогла вам, що без неї вам взагалі не було на чому готувати ...
А раніше на мою більшість каструль і були алюмінієві (щодо сковорідок не знаю), пам'ятаю у нас були алюмінієві раніше, і нічого. 15.05.2003 11:30:48, Len4ik

Відмінно! Ще в ній можна квіти посадити! (Я також жартую)
Саме так каструлі, а не сковорідки були алюмінієві. А раді, що позбулися алюмінієвих каструль або "значення не має"? 15.05.2003 12:00:23, Ленна

Я ось навпаки сьогодні алюмінієву сковорідку купила. Є у мене всякі, але захотілося, як у мами раніше були сковорідки. І млинці на них не пригоряють, і картоплю добре смажити. Нормальна сковорода. Бабуся на таких все життя смажила і прожила 92 роки. Нічого до неї в організм не потрапляло. Зараз з продуктами більше потрапить, ніж від сковороди! 02.07.2016 14:11:39, Тетяна Ч.



  • Для того, щоб не викидати всю стару посуд, на якій ви звикли готувати, потрібно Техніка. Вибір і покупка побутової техніки, обговорення моделей, характеристик: пилосос Той же Gipfеl (набір Профі - ок. 3 тис руб), Woll (сковорідки від 2600), Vinzer (від 6000 за набір).

  • Чавунна пательня. Шановні кулінари, підкажіть будь ласка, що робити з чавунною сковородою, якщо вона весь час іржею покривається всередині після миття. Старі сковорідки.

  • Знову про сковорідки. Тема вже заїжджена, розумію. Є у мене сковорідка Tefal Armatal, 20 см. Дуже зручна для смаження яєчні на 1 порцію. облазить тефлоновая сковорідка. Чи не стара, всього 2 роки.

  • Розділ: Психолого-педагогічні аспекти (чим отшоркать старі сковорідки і протвні). Діти вищої якості :) Останнім часом в Конфу хлинув потік заклопотаності поведінкою підрощених прийомних дітей, які пройшли через досвід і наслідки втрати кровної сім'ї.

  • Хоча у мене такі сковорідки, ессно, є, але засунуті куди подалі, і користуюся я в основному старими сковородами. Згоден, немає нічого кращого старої загартованої чавунної або навіть алюмінієвої (сріблястою в дівоцтві) сковороди; тефлон якийсь примхливий ...

  • мою в ручну. в п / м не можна. перевертаючись не оч. важко з звички :) сковорідки все старі (радянські). вок купувала в Стокманн (марку не скажу вже). а каструлю чавунну за копійки років 4 тому в Метро (вона китайська точно, але на подив якісна) сковорідки - 17, 19, 21 ...