Чорний список кадрових агенств і роботодавців

Чорний список кадрових агенств і роботодавців atk12 Дата: Суббота, 16.04.2011, 22:31:30 | Повідомлення # 1 Чорний список кадрових агенств і роботодавців   atk12   Дата: Суббота, 16

рядовий

Прошу додавати сюди кадрові агентства і роботодавців Житомира які Вас обманули, "розвели", не заплатили і т.д

Так як останнім часом чорні КА і роботодавці дуже часто шляхом обману виманюють гроші або використовують людей шукають роботу.

Тільки вказувати конкретні випадки, щоб не робити чорний піар безневинним організаціям.


Повідомлення відредагував atk12 - Суббота, 16.04.2011, 22:35:54

Offline (Україна)

Alesichka

Дата: Понеділок, 05.06.2011, 23:36:33 | Повідомлення # 4 Дата: Понеділок, 05

рядовий

Сама з КА справ ніколи не мала, але дуже багато історій чула від знайомих претендентів будь-якої роботи через даних посередників. Підсумок: жодного позитивного відгуку, тільки витончені лайки, ключові слова яких крім нецензурних: обман, шахрайство, знущання, моральну наругу.
Сама, вже кілька років працюю на одному місці роботи і напевно трохи відстала від життя, але завжди задавалася питанням, а чи так вже важко знайти роботу? Одного разу, ми з подругами відзначили День Народження однієї з нас, я була на машині, але випила келих вина (тісна компанія вміє настояти на своєму), і як водитися поїхала розвозити всіх по домівках. Закон підлості-ДАІ! Відбір прав. Суд. Сорок годин исправ робіт. Приходжу в ЖЕК, Питають: «Ви до кого», я: «Я до вас на роботу влаштовуватися», вони: «О, нарешті, хто за освітою?», Я: «Медик». Задумалися, але через деякий час запропонували кілька вакансій з терпимою зарплатою і оплачуваною відпусткою. Я: «Ні, ви неправильно мене зрозуміли, я п'яниця, я на примусові.». Засмутилися. Так що, не треба соромитися, не треба лінуватися, тільки самому в кожен офіс, магазин, завод, в кожен відділ кадрів і буде вам удача. Клопітно, але думаю, ефективно.

Offline (Сполучені Штати)

meb2007

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 00:15:24 | Повідомлення # 5

лейтенант



50 грн. + Витрачений час + бензин на дорогу + нерви + ДУЖЕ НЕ ЛЮБЛЮ КОЛИ ОШУКУЮТЬ. 50 грн
Додано (05 Червня 2011, 23:15:24)
---------------------------------------------
Тут і ідейка виникла, пишіть прикольні способи для розправи з такими "кадровими агенціями". Я вже їх телефончики додав на дошки обявлений - тепер вони ещо і поросят продають

Повідомлення відредагував meb2007 - Понеділок, 06.06.2011, 00:16:12

Offline (Україна)

telefon

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 14:27:56 | Повідомлення # 6 Дата: Понеділок, 06

генералісимус


знаю:
Береш довідник Жовті сторінки (їх щорічно залишають під КОЖНІЙ дверима в під'їздах), знаходиш розділ "агентства з працевлаштування" і починаєш обдзвонювати (або об'їжджати) і залишати свої дані.
НІДЕ НІЧОГО НЕ ПЛАТИШ.
Через деякий час (1-2 дні) починаються дзвінки з пропозиціями. Причому, розповідають про робоче місце ВСЕ, аж до наявності стільця зі спинкою і харчування.
Якщо мене влаштовує, я беру адресу виробництва і їду туди подивитися і себе показати. Якщо ТАМ я сподобався, то їжу В АГЕНТСТВО І ТАМ влаштовуюся на 6 місяців. Згідно із законом, я повинен працювати на агентство не більше 6 місяців, потім вони ЗОБОВ'ЯЗАНІ перевести мене безпосередньо туди, де я працюю.
Ці 6 місяців, що я працюю на виробництві, перебуваючи в агентстві, я отримую НЕ МЕНШ обумовленого законом мінімуму і всі пільги і соціалку, обумовлені в законах країни.
Всі відносини між конторою і працівником оформляються договором.
І НІЯКИХ Агенства - воно отримує за свої послуги від підприємства-замовника робочої сили.

Повідомлення відредагував telefon - Понеділок, 06.06.2011, 14:29:16

Offline (Україна)

sirena

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 18:24:45 | Повідомлення # 7 Дата: Понеділок, 06

Генерал-лейтенант


Тільки вони в ЖЕКу забули сказати, що терпиму зарплату затримують як мінімум на 3 місяці. У центрі зайнятості таких вакансій дійсно вагон, тільки хто захоче отримувати з / п раз в 3-6 місяців?

Offline (Україна)

telefon

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 19:57:26 | Повідомлення # 8 Дата: Понеділок, 06

генералісимус

sirena, може, я чайник, але чому люди не подають до суду на керівника, що не виплачує з / п?
Тримаються за місце? Так адже самі пишете "хоч греблю гати" !?

Offline (Україна)

vfrc2007

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 21:05:29 | Повідомлення # 9 Дата: Понеділок, 06

Генерал-лейтенант


При всьому бажанні дозволю собі засумніватися. Коли шукав роботу, ні в одному агенстві адреси і телефони вакансій не дали, поки грошей не заплатив. Якщо просто дані залишати, то чекати можна до другого пришестя. Все тобі будуть мило посміхатися, говорити "Ми вам передзвонимо", і не більше того. По суті можливий єдиний варіант-є вакансія, ти за неї платиш, тобі кажуть куди йти (ну, в культурному сенсі цього виразу При всьому бажанні дозволю собі засумніватися ), Йдеш, дивишся, приймаєш рішення. устраіваешся (чи ні) на роботу.

Повідомлення відредагував vfrc2007 - Понеділок, 06.06.2011, 21:06:42

Offline (Україна)

telefon

Дата: Понеділок, 06.06.2011, 23:17:31 | Повідомлення # 10 Дата: Понеділок, 06

генералісимус

vfrc2007,

.
Це ж не у нас !!!
Див. Пост 9 в цій темі.
Наші роботодавці вдавиться, але платити рекрутським конторам не будуть. І, напевно, кращі свої вакансії цим конторам ПРОДАЮТЬ!
Я не скажу, що вищеописана мною система досконала. Термін в 6 місяців ввели порівняно недавно. До цього люди роками орали на мінімальній зарплаті, перебуваючи в такому агентстві. При цьому, підприємство платило БІЛЬШЕ тим, хто був прийнятий на роботу безпосередньо (як правило, блатним). Чому це вигідно підприємствам - вони не заморочуються пошуком робочої сили, особливо кваліфікованої. Можуть в будь-який момент відмовитися від послуг не сподобався працівника (як його звільнити - це вже заморочка контори по найму). Не потрібно утримувати високооплачуваних кадровиків (як правило, 1 менеджер по персоналі).
Дуже охоче користуються устугамі агентств великі магазини з маленькими зарплатами, важкою роботою і величезною плинністю кадрів.
Але навіть така система була б дуже корисна в наших умовах, коли агентства по найму робочої сили просто дурять своїх клієнтів.

Повідомлення відредагував telefon - Понеділок, 06.06.2011, 23:19:55

Offline (Україна)

zigmunt

Дата: Середа, 07.06.2011, 20:28:53 | Повідомлення # 11 Додам ще до вашого численному чорному списку Житомирське кадрове агенство Вакансія плюс. Зареєструвався у них 4 червня 2010 року, заплатив за договором 70 грн. плюс мені запропонували за 35 грн. скласти професійне резюме та того 105 гривень, відразу скажу роботу шукав не «директора міста Житомира" і не "начальник планети земля" я ж розумію що з роботою (працевлаштуванням) важко особливо в Житомирі тому вибирати не доводиться, хоча зареєструвався я у них лише тому що побачив оголошення що потрібно звукооператор, як виявилося (після реєстрації) що вже не потрібен бо директор з Києва який набирає персонал сам не знає чого хоче, але це так відступ і до самого кадрового агенство не відноситься (не їхня в ена), так ось вказав я в анкеті пропонувати: торговельну сферу продавець (аудіо, відео, побутова тех., мобільні телефони) і сферу культури мистецтва, але знаючи важку ситуацію з працевлаштування (суцільні обмеження за віком до 30, ну максимум до 32 років , а мені вже 38 або якщо цих обмежень немає то потрібні тільки жінки) сказав усно що "ви можете навіть пропонувати роботи на виробництвах де потрібно працювати фізично, нехай навіть по змінах, я праці не боюся! "Вони звичайно все це внесли в анкету і зобов'язалися дзвонити мені якщо що ..., тобто як вимагають умови договору кадрового агенства (дзвонити зареєстрованому у них шукачеві роботи в разі надходження вакансій зазначених їм в анкеті-договорі) дзвінків природно ніяких не було, ну а так як кажуть "під лежачий камінь вода не тече" я став купувати газету AVISO (там найбільший вибір з пошуку роботи) ну і природно так як я зареєстрований в КА Вакансія + і гроші вже сплачено наперед, то я сміливо дзвонив до них, коли бачив відповідні вак нсіі роботи для себе (зареєстровані у них) адже від них не дочекаєшся дзвінка! А далі найцікавіше, що не подзвоню так "ми обідаємо, передзвоніть пізніше" ладно терпіння є тому дзвонив пізніше, потім слідували тривалі короткі гудки іноді це могло займати до 40 хвилин, нарешті додзвонився ура! "Здрастуйте - здрастуйте - я з приводу роботи якої роботи - такий то такий то - приїжджайте (реєструйтеся) - але справа в тому що я у вас зареєстрований тому можна мені так отримати інформацію по телефону ..... . (довго думають потім) - хо ошо назвіть своє прізвище ім'я та по батькові і номер договору - називаю - ще раз скажіть яка вакансія вас интерисует - називаю - справа в тому що там обмеження до 30 - а чого ж не вказано - не знаю може це газета наплутала - а ну тоді ось у вас ще одна вакансія скажіть будь ласка як до них можна додзвонитися - молода людина у мене часу немає у мене клієнти (і кидає трубку) і таке звернення було систематично, і ось нарешті на початку квітня вже 2011 року вони самі зателефонували і запропонували роботу, дали адресу , телефон роботодавця, я природно по хал за адресою, прочекав начальницю близько півтори години, так і не дочекавшись зав'язав розмову з персоналом а потім і зі старшим продавцем з'ясував що це якась помилка бо потрібні тільки жінки, далі пішли обурення серед самих продавців "і взагалі що вона собі думає 3 відсотка від продажів на весь колектив, а вона ще кого то бере, тут у самих смішна зарплата, (підлозі пошепки) ми ж його з'їмо "ну вообщем начальницю я так і не дочекався і трубку вона не брала, природно повідомив всю ситуацію в КА Вакансія плюс (вони відповідають) - хо ошо що повідомили знатимемо, якщо щось з'явиться ми вам зателефонуємо і ось нарешті сьогодні подзвонили 6.06.2011года дзвінок був такого змісту "Здрастуйте - здрастуйте - це КА Вакансія плюс є робота для вас продавця-консультанта підлогових покриттів і без обмежень за віком, приїжджайте! - а можна по телефону отримати інформацію про роботодавця (адреса, телефон) - добре назвіть своє прізвище ім'я та по батькові і номер договору - (називаю, але називаю ще й дату укладення договору 4 червня 2010 года (навіщо ляпнув сам не знаю)) далі йде невелика пауза потім відповідь - так він у вас прострочено вже 3 дні - а якби я вам не сказав дату укладення договору то ви мені надали б адресу роботодавця (знову пауза, потім чутно нашіптування) далі йде відповідь нічим допомогти не можу, приїжджайте і реєструйтеся - так мені що знову платити вам 7 0 грн. + 35 за професійне резюме - яке резюме - ну то що ви робили або може не ви так інший працівник вашого агенства - а вам копію резюме давали на руки - немає - дивно! (Далі знову слід пауза) я не витримую і запитую - так як бути? - приїжджайте і реєструйтеся у нас такі правила і вішає трубку, мене природно переповнює злість, образа, перечитую ще раз договір і знаходжу пункт "Сейчас договiр дiе до моменту полного працевлаштування персоналу" і ще в договорі знаходжу прізвище ім'я по батькові владелца цього КА Вакансія плюс, дзвоню знову (природно вже переповнює злість з'явилася агресія, але тримаю себе в рамках) --- Привіт - здрастуйте - а можна мені поговорити з владелцем вашого агенства Любов'ю Сергіївною - а з якого питання - з приводу невдоволення (сл едует пауза) - зараз почекайте (чекаю) - так я слухаю - Любов Сергіївна - так це я (відповідає дуже молодий голос) я природно розповідати їй всю ситуацію (скаржуся), а вона отвечает-- але у нас такі правила приїжджайте і реєструйтеся знову (і знову платите гроші Дата: Середа, 07 ) - так але у вас в договорі зазначено "Сейчас договiр дiе до моменту полного працевлаштування персоналу", А ТЕПЕР НАЙЦІКАВІШЕ ЇЇ ВІДПОВІДЬ "ЦЕ У ВАС СТАРИЙ ДОГОВІР ЗАРАЗ У НАС ІНША ФОРМА" далі я говорю - може бути, вам видніше, але ж ви мені його видали, звідки я знаю про ваші внутрішні зміни правил, далі тиша, я питаю так як бути, відповідає - у нас такі правила приїжджайте і реєструйтеся, вже не витримую і кажу - я на вас до суду подам --- ми серйозна компанія, ми навіть бренд (який то) виграли тому подавайте куди хочете, еня переповнює злість, відповідаю - шахраї, далі йдуть короткі гудки Ось така перестав весела історія

Повідомлення відредагував zigmunt - вівторок, 07.06.2011, 20:51:29

(Україна)

vasilisualiy

Дата: Середа, 07.06.2011, 21:59:06 | Повідомлення # 13 Дата: Середа, 07

Генерал-полковник


договір вже укладено, за тими умовами які в ньому описані, і він втрачають свою силу тільки на тих умовах які в ньому описані, так що їх нові форми які з'явилися після цього договір не мають сили, ваш договір все ще діє, проконсультуйтеся з яким небудь юристом, я думаю він вам порадить як бути в такій ситуації договір вже укладено, за тими умовами які в ньому описані, і він втрачають свою силу тільки на тих умовах які в ньому описані, так що їх нові форми які з'явилися після цього договір не мають сили, ваш договір все ще діє, проконсультуйтеся з яким небудь юристом, я думаю він вам порадить як бути в такій ситуації   читав про лохагенство КА Вакансія плюс і просто прозрівав   , Zigmunt, якщо нічого не вигорить, розмістіть їх телефони в інтернеті на дошках оголошень, з яким небудь супер пропозицією за низькою ціною, нехай попрацюють
читав про лохагенство КА Вакансія плюс і просто прозрівав , Zigmunt, якщо нічого не вигорить, розмістіть їх телефони в інтернеті на дошках оголошень, з яким небудь супер пропозицією за низькою ціною, нехай попрацюють

Offline (Україна)

telefon

Дата: Середа, 07.06.2011, 22:48:38 | Повідомлення # 14 Дата: Середа, 07

генералісимус

zigmunt,

надалі все переговори з ними ведіть ТІЛЬКИ в письмовому вигляді!
Договір Ваш ДІЄ до тих пір, доки Ви не поставите підпис під новим договором (не ставте !!!).
Якщо Ви напишіть їм лист зі скаргою на те, що їх клерк, всупереч чинному договору, який вимагав у Вас гроші за нові вакансії, вони змушені будуть Вам ці вакансії надавати. Приходьте до них ТІЛЬКИ з копією договору. Даючи їм в руки попереджайте, що оригінал - вдома. Вимагайте відповідь на ваш лист "невідкладно" на підставі ст. 20 ЗУ "Про звернення громадян". Прочитайте цей закон - він невеликий. Майте на увазі, що Ви можете не подавати на них до суду, а, на підставі ст. 28, 29 цього закону, не отримавши задовольняє Вас відповіді від цих шахраїв, відразу звернутися до прокурора, Прокурор повинен по вашій заявив провести перевірку і віддубасити цих шулерів по сямие нікуди.
Це, якщо Ви хочете від них дійсно добитися реальної вакансії або віддубасити їх.

Додано (07 Червня 2011, 21:48:38)
---------------------------------------------
zigmunt, а взагалі, на підставі того, що за весь час вони не надали жодної реальної вакансії, вимагайте розірвання договору і повернення грошей, отриманих шляхом обману.
Якщо будуть Вам давати вакансії (а вони почнуть Вам будь-яку херню підсовувати, якщо Ви за них візьметеся), вимагайте направлення в письмовому вигляді, із зазначенням "куди, ким, розмір з / п, соціалка, вимоги до вакансії роботодавця".
Якщо роботодавець Вам відмовить, вимагайте записи про це на направленні із зазначенням причини відмови. Поясніть причину прохання тим, що збираєтеся йти в прокуратуру. Скажіть, що в разі відмови в запису на напрямку, будете прокурору писати, що роботодавець в змові з фірмою-обманщиком.
Так приблизно!

Offline (Україна)

meb2007

Дата: Субота, 08.06.2011, 00:49:22 | Повідомлення # 15

лейтенант


Так як наш суд "самий гуманний суд в світі" то ця бегатня тільки трата часу і нервів. Краще вже зніми надходити як вони з Вами, нехай попринимайте дзвінків "про продаж попросяток" і т.п.)))

Offline (Україна)

skyborn

Дата: Субота, 08.06.2011, 10:37:08 | Повідомлення # 16 Дата: Субота, 08

Генерал-майор

to zigmunt: А чи не дали б ви нам їх телефончик, вам допомогти навряд чи зможемо, але так хочеться після вашого оповідання з ними поспілкуватися (без згадки, ЕСС-но ваших пригод). А якщо кожен форумчанин подзвонить цим кидалово з метою попсувати їм нерви (а деяким з форумчан фантазії не позичати) - влаштувати "бренду" мальнькая обструкцію.

Offline (Україна)

Termytos

Дата: Субота, 08.06.2011, 10:47:15 | Повідомлення # 17 Дата: Субота, 08

Генерал-майор

В Житомире немає нормальних кадрових агентств. Даже если и не Шахраї, так просто працювати НЕ вміють, а роботу знаходять чисто Випадкове, якусь вузьких спеціальність - так Взагалі нереально. Знаю як працює Одне кадрове агентство у Львові, всі Житомирські разом узяті - дитячий садок порівняно з ним. Чітка, налагоджена система, оперативний зв'язок, Шукач прямо по годинах розпішуть маршрут и графік співбесід, всі умови, аналогічно и роботодавця - в назначені години приходять по-черзі відібрані агентством кандидати, реально є з кого вібіраті В Житомире немає нормальних кадрових агентств . Задоволені залішаються всі
Тому в нашому невелика городе простіше и ефектівніше найти роботу самостійно, пробита всі фірми, де могут потенційно буті потрібні вакансії, дзвонити або зразу підходіті, все. Є в інтеренеті каталоги з фірмамі, а я например люблю на 15-52 дзвонити, кажу мені будь-ласка всі адреси и телефони фірм такого-то профілю, дівчинка за пару хвилин все скаже

Offline (Україна)

sirena

Дата: Субота, 08.06.2011, 10:56:53 | Повідомлення # 18 Дата: Субота, 08

Генерал-лейтенант


telefon,

я не знаю відповідь на це питання. Колись стикалася з цим на попередніх місцях роботи - при затримці зарплати до 3-х місяців ніяких особливих санкцій до підприємства не застосовують. Все це якось на законодавчому рівні. Але це було на комерційному підприємстві.
Щось мені підказує, що підприємствам-бюджетникам ще простіше "відбитися" - немає надходжень з бюджету та все тут.
Або наше ТТУ, наприклад. Окремо ніхто в суд не подавав. Вони все обурюються колективно. Так, напевно, і в ЖЕКах - пошумят і працюють далі.

Offline (Україна)

atk12

Дата: Субота, 08.06.2011, 11:18:07 | Повідомлення # 19 Дата: Субота, 08

рядовий

разом, поки в чорному списку КА разом, поки в чорному списку КА   :   - Агентство з працевлаштування ФАВОРИТ, вул :
- Агентство з працевлаштування "ФАВОРИТ", вул. Комерційна, 5. тел .: 46-67-46 '
- Житомирське кадрове агентство "ВАКАНСИЯ ПЛЮС"
Адр: Житомир, Щорса вул., 31, будівля "Інпромбанк", 6 поверх, к.603 Тел: (412) 553588, (67) 4545292, (63) 4459909
Може окремий сайтик зробити з базою даних чорних кадрових агентств (роботодавців), що скажіть.

Повідомлення відредагував atk12 - Середовище, 08.06.2011, 17:57:17

Offline (Україна)

Hoakina

Дата: Субота, 08.06.2011, 11:28:38 | Повідомлення # 20 Дата: Субота, 08

генералісимус

повідомлень: 10778

atk12, звичайно! Думаю, відвідуваність такого сайту буде зашкалювати.

Offline (Україна)

telefon

Дата: Субота, 08.06.2011, 12:16:34 | Повідомлення # 21 Дата: Субота, 08

генералісимус

sirena, дві сусідки працюють двірниками. Плачуть, що грошей не отримують і фіг їх звідти виженеш.

Offline (Україна)

atk12

Дата: Субота, 08.06.2011, 12:58:00 | Повідомлення # 22 Дата: Субота, 08

рядовий


А Ви чо намагалися їх вигнати) Якщо це близько пенсійного віку жінки то їм немає резону від туди йти ...

Offline (Україна)

zigmunt

Дата: Субота, 08.06.2011, 16:39:21 | Повідомлення # 23 Так я взагалі то людина не мстивий, а написав я цей оповіданнячко про себе для того щоб люди знали хто такі КА Вакансія плюс (нехай краще учятся на моїх помилках, ніж на своїх), і не мали з ними нічого спільного або вже якщо прийдется зв'язуватися з ними, то щоб були вкрай обережні. А що стосується державної служби зайнятості, так бував я там, і теж нічого хорошого, можу розповісти про один з візитів до них: приїхав з документами все як годиться, відразу ж в реєстратуру, направили до інспектора, а там відразу запитує хто ви за фахом - відповідаю автослюсар по ремонту автомобілів, інспекторша відразу починає шукати вакансії по спеціальність - а якщо я не хочу за фахом --- ну тоді йдіть на перший поверх і вибирайте собі самі на стенді, а що там можна вибрати, 2 десятка "вмираючих підприємств " які не платять по 2-4 місяці зарплату, а якщо і платять то не більше 1000-1200 грн. , А за фахом не хотів. Справа в тому що я цю спеціальність придбав якраз на момент розпаду СРСР 1991-1992 і тоді дуже важко було влаштуватися по цій спеціальність, та й взагалі куди або, хоча поки вчилися майстер виробничого навчання говорив "хлопці не переживайте всіх влаштую, ніхто не залишиться без роботи, хоч на ЗІЛ (Завод ім.Ліхачёва в Москві)), але далі почалися ...... самі знаєте які часи і добрий майстер розвів руками і сказав "ізвиняйте хлопці, але ніяк" і почалися поневіряння в пошуках роботи по спеціальності і скрізь одні й ті ж питання при поступ еніі "досвід роботи є - немає - ну тоді як я можу тебе взяти а раптом ти мені іномарку зламаєш" ну або схожі висловлювання щось на зразок цих, а звідки йому взятися цього досвіду якщо тільки з училища .... і самі знаєте що теорія без практики - ніщо! і дуже швидко забувається якщо не Потверждающий практично, взагалі не один я такий як виявилося, з групи 32 осіб влаштувалося на роботу всього 6 чоловік і ті як виявилося за великим знайомством (по блату), а інші хто куди .... хто за кордон імігріровал, хто рубачами м'яса в м'ясної повільон, хто взагалі спився і бомжем став, а хтось і перепрофілювався і став ювеліром в майстерні (теж звичайно по знайомству), ну природно і я не виняток, тому теж довелося шукати інші види заробітку, вчиться чомусь новому, подався в "човники" і почалися поїздки в Москву, Пітер, торгівля ковбасами, цукерками, сервізами і іншим ... приїхав продав (іноді благополучно а іноді собі ж на шкоду), поїхав закупив і знову поїздки, митниці, перевірки, хабарі (а інакше не провезёшь) .. ... Ех! Набридло все ! Вирішив кинути це пропаща справа, закінчив курси придбав диплом "оператора комп'ютерного набору" хоча пішов я на курси щоб пізнати "ази" комп'ютера так як на той момент був повним "чайником" а тут ще й диплом дали - добре! А так як у мене завжди була тяга до музики, мистецтву і різного роду апаратури (аудіо, відео, комп'ютери, а потім з'явилися і мобільні телефони) то я постійно був в курсі новинок, купував журнали, добре знав характеристики товару, а тут почали відкриватися магазини один за одним і з'явилася спеціальність продавець - консультант, О! згодилися мої знання (подумав я) тому восновном працював за цією спеціальністю (ну ось коротко розповів свою трудову і професійну кар'єру, на жаль далеко не яскраву) ps Повернуся до теми пошуку роботи і різних Кадрових агенств (шахраїв), ось читаєш ту саму газету AVISO і просто поражаешся, мало того що в основному одні й ті ж оголошення про роботу (хоч і випуск новий а оголошення теже Дата: Субота, 08 ) Так ще 90% всіх оголошень - це все ті ж горезвісні Кадрові агенції, а безпосередньо з роботодавцем зв'язатися - це ну максимум 20-30 оголошень і ті або суцільний лохотрон або неможливо додзвонитися (цею номер не існу), відразу ж виникає питання? Чому б тим же роботодавцям не дати безпосередньо оголошення в газету зі своєю адресою, телефонами, адже це куди більш ефективніше спрацює ніж вдаватися до послуг Кадрових агенств або якщо вже роботодавці вважають що Кадрове агенство "швидко якісно і професійно" підбере їм персонал для роботи (в чому я сумніваюся) то нехай тоді "дублюють" один запит в агенство а інший безпосередньо в газету зі своїм прямим телефоном, буде прекрасна альтернатива вибору, хтось шукає роботу подзвонить на пряму до роботодавця (купивши газету всег про за 2 гривні), а хтось, хто ще не стикався з роботою цих шахраїв Кадрових агенств і у кого є зайві гроші і хто хоче знайти роботу з "ПРОФЕСІЙНИМ ПІДХОДОМ "Нехай звертається до Кадровим агентствам, якщо не читає наш форум , Я особисто вже ніколи на 100% не вдамся до їхніх послуг ...

Повідомлення відредагував zigmunt - Середовище, 08.06.2011, 17:48:26

(Україна)

kefir

Дата: Субота, 08.06.2011, 16:47:00 | Повідомлення # 24 Дата: Субота, 08

резонерів

проф. кадрові агентства можуть з'явиться тільки в містах з величезними произв. потужностями навколо них буде відповідна обслуг. сфера будується.
а що таке житомир?

Offline (Україна)

zigmunt

Дата: Субота, 08.06.2011, 17:22:17 | Повідомлення # 25 Я з вами vasilisualiy абсолютно згоден на 100%, але є гарне прислів'я «Не сперечайсь з багатим і не бийся з сильним" У них на все є відповіді, а якщо їх немає, то у них є гроші, а за гроші і відповіді знайдуться Дата: Субота, 08 Таким займатися не буду, але думаю якщо мій відгук про КА Вакансія плюс прочитає пару сотень чоловік, та ще розкажуть іншим про їх "чудовій роботі" то це вже в деякому роді буде як помста їм!

Додано (08 Червня 2011, 16:22:17)
---------------------------------------------

Будь ласка skyborn! ось вони "Адр: Житомир, Щорса вул., 31, будівля" Інпромбанк ", 6 поверх, к.603 Тел: (412) 553588, (67) 4545292, (63) 4459909, але я не думаю що це буде Правилно спосіб боротьби (помсти) по відношенню до них (такий як ви пропонуєте), найкращий спосіб це звичайно написати про них в який мали гарне і яку читають найбільше газеті Будь ласка skyborn

(Україна)

Сама, вже кілька років працюю на одному місці роботи і напевно трохи відстала від життя, але завжди задавалася питанням, а чи так вже важко знайти роботу?
Приходжу в ЖЕК, Питають: «Ви до кого», я: «Я до вас на роботу влаштовуватися», вони: «О, нарешті, хто за освітою?
У центрі зайнятості таких вакансій дійсно вагон, тільки хто захоче отримувати з / п раз в 3-6 місяців?
Тримаються за місце?
Далі знову слід пауза) я не витримую і запитую - так як бути?
А що таке житомир?