Дипломатична Академія МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ РФ. Дипакадемії

4295

24 вересня 2015 року о 14:09

"Низький рівень викладання іноземних мов"
444, а поподробнее можна?

Сабир Саїд

15 грудня 2015 року о 17:28

Я з Казахстану але вчуся Міжнародному Університеті Киргизстану на першому курсі, чи можна потрапити в МЗС на другому курсі

Олена

3 січня 2016 року о 23:06

Я іноземка, вчуся в Академії. Дуже високий рівень навчання з усіх дисциплін. Вчуся на МО. Я всім раджу поступати.

Іван

11 лютого 2016 року о 01:21

Я не знаю, чому на різних сайтах фігурують одні й ті ж негативні відгуки, іноді повторюються слово в слово.
Від себе скажу: викладання першого іноземного тут просто відмінне, англійська трохи гірше, але при належній старанності можна досягти результату.
На потоці величезна кількість потомствених дипломатів, викладають так само колишні дипломати, часто вищого рангу (надзвичайні і повноважні посли), читають відкриті лекції вищі політичні і військові діячі країни. Наприклад, не так давно приїжджав заступник командувача стратегічної авіації РФ. Приходять ветерани роботи вищого рангу. Не так давно приходив заступник представника СРСР при ООН, читав відкриту лекцію. Щороку приїжджає пан Лавров. Не приїхав тільки в цей раз через вимушено тривалих канікул.
Викладачі читають академічний курс лекцій, претензій немає. Іноді лише буває плутанина з болонської системою.
Студент 1 курсу МО.
PS в МЗС і правда потрапити без зв'язків дуже складно, однак якщо показати свій рівень, то є всі шанси

Ірина

25 лютого 2016 року о 21:03

Забігайлівка. Їх давно пора закрити. Всі предмети веде один викладач. Викладачі англійської говорять на парах російською, відпускають з пар раніше, ніякої методики, балаган. ВНЗ для хлопців з провінції, для яких слово МЗС це що то таке, чим можна похвалитися в своєму селі. Повний нуль. Не розумію, чому їх ще не позбавили акредитації.

Андрій

1 квітня 2016 року в 08:56

Господа, Академія найкраще місце навчання. За умови що ви хочете вчитися і за умови якщо отримуєте там другу вищу. Закінчив Академію більше 10 років тому. сподіваюся зараз там все на тому ж високому рівні.
Окрема подяка викладачам, які дійсно професіонали і більшість з яких практики.

666

19 травня 2016 року о 14:00

Закінчив магістратуру МО пару років назад. Вступив сам без жодних проблем, іспит з ІМО і політиці здався відверто нескладним. Після бакалаврату НЕ столичного ВУЗу готувався до серйозних навантажень, нічний зубріння мов і т.п..За два роки ні з чим подібним так і не зіткнувся, обстановка виявилася навіть занадто розслабленої і невимушеній. У більшості випадків вистачало тієї бази, що дали в бакалавраті. Навіть не знаю, чи то перший ВНЗ був таким крутим, то чи ДА відверто слабкою ..
Про викладачів. Для багатьох з них робота в ДА - місце проведення часу почесної пенсії після роботи в МЗС. Лекції зводяться до того, що 70-80-річні почесні бійці згадують минулі дні..На скільки це цікаво і інформативно - вирішуйте самі.
Про роботу. Людина 10-12 з курсу працюють в МЗС. У одних - поклик крові родичів, у інших-чиєїсь ще) Є герої, які пройшли через усі вогні і води самостійно, і тепер героїчно служать в союзних республіках. Так чи інакше, шанс стати кар'єрним дипломатом є, було б бажання.

Лев Троцький

24 травня 2016 року в 00:29

Спасибі, 666! Вичерпний коментар. Хотілося б дізнатися, де все-таки працюєте, якщо не секрет? Чи вдалося прорватися через вищезгадані п'ятирічні черзі в МЗС?

Mary

1 червня 2016 року о 02:45

Хотілося б додати свій відгук про ДА. Закінчую перший курс на другу вищу. Мені дуже подобається атмосфера в ДА і цікаві лекції преподавателей.Да, багато хто з них - це люди у віці, і так - вони часто розповідають реальні випадки зі свого досвіду, але це цікаво і корисно. Адже краще вчитися на чужих помилках і на чужому досвіді, а потім вже йти "набивати свої шишки". Вчитися студента ніхто не змушує, багато що залежить від твоєї внутрішньої мотивації. Хто хоче вчитися, приходить на заняття, виступає на семінарах з доповідями. Ну а ті, хто не хочуть ... вони про викладачів в будь-якому ВНЗ будуть говорити погане.
Мені дуже подобається, що підхід до студентів в ДА індивідуальний. Я не буду наводити приклади, але знайте що якщо ви звернетеся до викладачів за порадою або попросіть допомогти вам вирішити якусь проблему, вони можуть навіть жертвувати своїм особистим часом, терпляче відповідаючи на питання після семінару або перевіряючи додаткові завдання, які абсолютно не зобов'язані перевіряти ... А коли добре відповідаєш на іспиті - відчуваєш, що викладач разом з тобою радіє твоєму хорошому відповіді.
Щодо мов - групи маленькі, тому працюєш на кожному уроці багато і дуже багато. Це добре. Лексиці вчать добре, причому і слухати, і читати, і писати, і говорити. Проблема - що вимова хороше не ставлять спеціально - якщо студент хоче, підходить окремо і просить поради, як поліпшити вимову, а не хоче або не розуміє, що його вимова погане, так і буде з сильним акцентом говорити. Якби ще цей маленький мінус виправити, було б взагалі супер. У всьому іншому - рівень мови допомагають довести до того, щоб вільно спілкуватися на політичні теми приблизно так, як на рідному.
Загалом, я рада, що навчаюся в ДА.

Фатіма

6 липня 2016 року в 00:47

Найкраще навчальний заклад :))))))))))))))))))

студентка

20 липня 2016 року о 12:10

Прекрасне вищий навчальний заклад! Рівень компетентності викладачів дуже високий, дисципліни цікаві і корисні для спеціальності. Вчуся на 3 курсі Світової економіки і абсолютно задоволена! Велика увага приділяється не тільки економічних дисциплін, а й іноземним язикам.В академії проводиться багато зустрічей з міністрами, завжди можна задати їм питання. Науково-дослідницька діяльність досить активна і цікава. Будівля академії невелике, але гарне і затишне, дуже зручне розташування в центрі Москви.
Рекомендую Дипакадемію при МЗС РФ як одну з найкращих у своєму роді!

абітурієнтка

20 липня 2016 року о 14:39

Шановна Студентка, яка залишила останній відгук, чи не можна як-небудь зв'язатися з вами, щоб обговорити освітній процес в ДА МЗС РФ більш детально?)

Абітуріентка2016

20 липня 2016 року о 23:00

Подала документи на бакалаврат МО. За балами проходжу тільки на договір (256 б. ЄДІ). Прочитала відгуки, з'явилося багато сумнівів ... Враження дуже неоднозначні. СТУДЕНТИ, ВИПУСКНИКИ, дуже цікава ваша думка. Який рівень освіти? Особливо цікаво, як йдуть справи з східними мовами (японський, китайський, арабський,). Які шанси потрапити на стажування, як це відбувається НАСПРАВДІ? Чи є сенс йти на контрактну форму? Які перспективи при працевлаштуванні? Скільки приблизно випускників влаштовується за професією? Чи є хоч якісь шанси при відсутності впливових родичів, зв'язків (я з іншого регіону)?

Аліса

19 серпня 2016 року о 13:12

Не раджу ходити на підготовчі курси з англійської мови, марна річ, тільки гроші даремно витратите. Викладачі самі не з ДА, просто наймають з боку. Що стосується здачі іспитів в магістратуру, в цьому році ввели усний по мовам, де людина за закритими дверима сидить з викладачами і ніхто надалі не може підтвердити, як відповідав абітурієнт: тобто можуть знизити бали і нічого не доведеш, також і завищити своїм студентам .

Гість

23 серпня 2016 року о 08:35

Моя дочка закінчила бакалаврат з червоним дипломом і вирішила вступати до магістратури там же, але не тут то було, після першого іспиту з мови ми були в шоці відверті трієчники написали на 95 98 балів, після вчорашнього іспиту, ці ж трієчники надходять на бюджет, списували все тільки результати у всіх різні, хто проплатив своє надходження той і зробив. Рівень освіти дуже низький всі наші червонодипломника в тому числі і моя дочка надходили в інші вузи по економіці вище 50 балів не набрав ніхто, а за мовою вище 60. Зате в дипакадемії за гроші можна отримати сто балів. Дуже шкода що ми чотири роки витратили на цей заклад.

4952

26 серпня 2016 року о 12:49

Гості.
Думаю ви перебільшуєте кажучи, що всі поступали в цьому році в інші ВНЗ не набрали більше 50 балів, набрали, правда не 80 або 90, але свої 65-75 набрали. Поступаючи в ДІП на економіку (бакалаврат), треба собі віддавати звіт про те, що програма підготовки у напрямі відрізняється від програми підготовки в інших ВНЗ, вона більше схожа на близькі по напрямку в МДІМВ і ВАВТ, хоча і з ними є відмінності.

Євген

10 жовтня 2016 року о 17:30

Дочка протягом 2015 - 2016 навчального року відвідувала курси англійської мови дипломатичної академії в офісі "Червоні ворота". Причому без пропусків. За час навчання змінилося три викладача. Навчальної програми немає. Кожен з викладачів використовував зручний або звичний йому підручник. Наступності між ними, природно, не було. Склалася стійка думка, що для дипломатичної академії це ні до чого не зобов'язують курси, за дуже непогані гроші. "Боковик" одним словом. Чи не "ведіться" на ім'я навчального закладу. Не витрачайте гроші і час даремно. Багато дітей систематично не відвідували заняття, при цьому адміністрація курсів і викладачі до даним фактом ставилися байдуже. Гроші сплачені наперед за весь курс. Хотілося б підкреслити, що мій відгук не грунтується на образі або помсти. Мною рухає лише батьківська солідарність. Дипломатичної академії бажаю успіхів. Як ради: зверніться за досвідом роботи зі школярами в Вечірню хімічну школу (очну) Російського хіміко-технологічного університету ім. Менделєєва. Там від старшокласників відбою немає. І не тільки тому що вчать хімії, а, саме тому, як вчать.

Андрій

28 жовтня 2016 року о 18:36

Подивився їх сайт, додаткову освіту, почитав про методику, кількість годин. Відразу виникла підозра що щось з ними не так. Почитав відгуки і все стало на свої місця ... Гнила контора з викачування грошей з населення з найманими викладачами з боку з сумнівним рівнем освіти. Один із сотні подібних ВНЗ-філій з усієї країни, створених з однією єдиною метою - видати заповітні "корочки" клієнтам і отримати за це заповітні гроші. Про яку якість освіти може взагалі йти мова з такими викладачами та методиками, описаними вище ?! "Дипломатична Академія"! Позорище ... Не дивно що на дипломатичну роботу таких "дипломатів" не беруть. КУда тільки наш МЗС і Міністерство освіти дивляться? Позбавляти акредитації до чортової матері!

Сторінка 5 з 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 -Хотілося б дізнатися, де все-таки працюєте, якщо не секрет?
Чи вдалося прорватися через вищезгадані п'ятирічні черзі в МЗС?
Який рівень освіти?
Які шанси потрапити на стажування, як це відбувається НАСПРАВДІ?
Чи є сенс йти на контрактну форму?
Які перспективи при працевлаштуванні?
Скільки приблизно випускників влаштовується за професією?
Чи є хоч якісь шанси при відсутності впливових родичів, зв'язків (я з іншого регіону)?
Про яку якість освіти може взагалі йти мова з такими викладачами та методиками, описаними вище ?
КУда тільки наш МЗС і Міністерство освіти дивляться?