Газета "Ваш Шанс" - Суми »Новини. Події. Події.

  1. У Сумах змагалися судомоделісти
  2. Облавтодор знову переплатив за котельне паливо?
  3. Сумським випускникам на замітку: які спеціальності актуальні в держзамовленні?
  4. На сумських дахах обладнають парковки?
  5. Хто в Сумах буде будувати дитсадок і амбулаторію?
  6. У Сумах розпочався XVIII Міжнародний фестиваль духової музики "Сурми України"
  7. У Сумах патрульні і активісти зафарбовували рекламу наркотиків
  8. Сумчани стурбовані тим, що вихованці дитсадка грають на майданчику без огорожі
  9. Сумській розрахунковий центр змінює режим роботи
  10. Де завтра обмежать рух в Сумах?
  11. На Сумщині з'явилися шахраї, хто вдає податківцями
  12. Аферисти виманили у людей похилого віку гроші "на ліки"
  13. На Сумщині начальнику відділу міськради вручили повідомлення про підозру
  14. Студенти Сумщини повертаються з Китаю
  15. Жорстоко побитого екс-мера Конотопа транспортують в інститут нейрохірургії в Києві
  16. Прокуратура Сумщини озвучила версії нападу на кандидата в нардепи
  17. На скільки подорожчає тепло в новому опалювальному сезоні?
  18. За добу поліція Сумщини розкрила 21 крадіжку
  19. Бюджет участі - 2019: STEM-центр і креативне простанство
  20. У Сумах немає світла, в Глухові - води
  21. На Сумщині горять запаси сіна
  22. У Сумах недобросовісних батьків - всього 1%
  23. Юрій Чмирь: «На прохання сумчан Пішов на вибори!»

Всі новини

У Сумах змагалися судомоделісти

28.06.2019 14:29

На водно-гребний базі СумДУ пройшов 2 етап Кубка України з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі). До Сум приїхали команди з Києва, Дніпра, Полтави, Кременчука, Харкова та Сумській області - всього 43 учасники. «Змагання вперше проходили на відкритій воді, - зазначив голова обласної організації федерації судномодельного ... На водно-гребний базі СумДУ пройшов 2 етап Кубка України з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі)

Облавтодор знову переплатив за котельне паливо?

28.06.2019 14:11

«Сумський облавтодор» оприлюднив повідомлення про намір укласти договір з малим приватним підприємством «Лист» вартістю 8,325 млн. Грн. на поставку палива рідинного для котелень. За договором постачальник повинен поставити 450 т рідкого котельного палива. Тип, марка і специфікація товару договором не визначено. Рідким паливом для котелень є ... «Сумський облавтодор» оприлюднив повідомлення про намір укласти договір з малим приватним підприємством «Лист» вартістю 8,325 млн

Сумським випускникам на замітку: які спеціальності актуальні в держзамовленні?

28.06.2019 12:58

36732 місця - для молодших спеціалістів (33,7 тис., Денна форма), 79854 місця - для бакалаврів (72,6 тис., Денна форма), 55379 місць - для магістрів (45,6 тис., Денна форма). Такі обсяги держзамовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів в 2019 році були затверджені ... 36732 місця - для молодших спеціалістів (33,7 тис

На сумських дахах обладнають парковки?

28.06.2019 11:35

Заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе повідомив про нововведення, яке почне діяти в Україні з 1 липня. Сьогодні в багатьох країнах Європи і світу досить поширене розміщення парковок на покрівлях торгових центрів та інших сучасних суспільних будівель. Наприклад, такі стоянки є в Польщі, Франції, Італії, Німеччини. Це дуже... Заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе повідомив про нововведення, яке почне діяти в Україні з 1 липня

Хто в Сумах буде будувати дитсадок і амбулаторію?

28.06.2019 11:03

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради провело два тендери на закупівлю робіт з будівництва дитячого садка очікуваною вартістю 64 млн. Грн. і амбулаторії - 9,9 млн. грн. Сад планують побудувати в 12-му мікрорайоні на вул. Інтернаціоналістів, 35. Амбулаторію - на вул. Шишкіна, 12. За техзаданию, дитячий сад повинен ... Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради провело два тендери на закупівлю робіт з будівництва дитячого садка очікуваною вартістю 64 млн

У Сумах розпочався XVIII Міжнародний фестиваль духової музики "Сурми України"

28.06.2019 10:04

На фестивалі «Сурми України 2019» виступлять 13 колективів з різних куточків України, а також з Туреччини.

Вітаючи учасників і гостей фестивалю, керівник апарату ОДА Дмитро Живицький подякував організаторам заходу і висловив щире побажання всіх жителів Сумщини, щоб цей фестиваль і надалі проходив щорічно, щоб оркестрові ... Вітаючи учасників і гостей фестивалю, керівник апарату ОДА Дмитро Живицький подякував організаторам заходу і висловив щире побажання всіх жителів Сумщини, щоб цей фестиваль і надалі проходив щорічно, щоб оркестрові

У Сумах патрульні і активісти зафарбовували рекламу наркотиків

28.06.2019 9:57

Патрульні спільно з активістами громадської організації пройшли вулицями міста і зафарбували близько 150 написів, які рекламують сайти з розповсюдження заборонених речовин.

"Друзі, тільки спільними зусиллям можна досягти позитивних результатів у вирішенні глобальної проблеми сучасності - наркоманії", - інформує Управління патрульної поліції ... Друзі, тільки спільними зусиллям можна досягти позитивних результатів у вирішенні глобальної проблеми сучасності - наркоманії, - інформує Управління патрульної поліції

Сумчани стурбовані тим, що вихованці дитсадка грають на майданчику без огорожі

28.06.2019 8:50

Як відомо, в останні роки в Сумах гостро стоїть питання з браком місць в дитсадках. Багатьом батькам доводиться щодня возити своїх дітей в садок в інший район. Такий дефіцит помітно підвищив попит на приватні заклади, яких в обласному центрі стає все більше. Але також до них з'являються і питання.

Минулого тижня сумчанка Ельвіра ... Минулого тижня сумчанка Ельвіра

Сумській розрахунковий центр змінює режим роботи

28.06.2019 8:48

З понеділка, 1 липня, прийом громадян на базі ТОВ «Міський єдиний інформаційно-розрахунковий центр» з питань призначення житлової субсидії фахівці департаменту соцзахисту населення проводитимуть за зміненим графіком. Так, сумчан чекають у вівторок, четвер з 8.00 до 17.00, обідня перерва - з 12.00 до 13.00 за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, ... З понеділка, 1 липня, прийом громадян на базі ТОВ «Міський єдиний інформаційно-розрахунковий центр» з питань призначення житлової субсидії фахівці департаменту соцзахисту населення проводитимуть за зміненим графіком

Де завтра обмежать рух в Сумах?

27.06.2019 20:07

Управління патрульної поліції в Сумській області повідомляє про обмеження дорожнього руху під час проведення XVIII Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми України» на 28 червня:

У період з 8.30 до 11.00:

▶ ️ по вул. Воскресенської від перехрестя «вул. Воскресенська - вул. Набережна р. Сумки - вул. Кооперативна »до площі Незалежності.

В ... В

На Сумщині з'явилися шахраї, хто вдає податківцями

27.06.2019 18:01

Охтирське управління ГУ УКРІНФОРМ в Сумській області повідомляє, що на території м Охтирка та Охтирського району знову діють шахраї. Представляючись працівниками Головного управління УКРІНФОРМ в Сумській області, вони вимагають хабара за непроведення перевірки касової дисципліни і незастосування штрафних санкцій.

У разі виявлення подібних випадків, слід негайно ... У разі виявлення подібних випадків, слід негайно

Аферисти виманили у людей похилого віку гроші "на ліки"

27.06.2019 17:22

У Роменський відділ поліції звернувся 87-річний житель району. Він повідомив правоохоронцям, що його сім'я стала жертвою шахраїв. На стаціонарний телефон чоловікові зателефонував невідомий і представився його сином. Далі повідомив, що знаходиться в столиці в лікарні після ДТП і йому необхідні гроші на лікування. Після чого передав трубку нібито лікаря, який підтвердив ... У Роменський відділ поліції звернувся 87-річний житель району

На Сумщині начальнику відділу міськради вручили повідомлення про підозру

27.06.2019 16:14

Оперативниками управління захисту економіки в Сумській області Нацполіціі при процесуальному керівництві прокуратури Сумської області викрито начальника відділу Лебединського міськради під час отримання чергової частини хабара в сумі 5000 грн. - повідомляє управління захисту економіки ГУНП в Сумській області.

Було встановлено, що неправомірну вигоду ... Було встановлено, що неправомірну вигоду

Студенти Сумщини повертаються з Китаю

27.06.2019 16:04

П'ять студентів сумських вузів з 17 по 27 червня брали участь в літньому міжнародному студентському таборі в місті Сіань провінції Шеньсі Китайської Народної Республіки - повідомляє сайт Сумської ОДА.

В рамках поїздки молодь Сумщини знайомилася з культурою КНР, вивчала курс китайської хореографії, театру, кунг-фу. Також студенти здійснювали поїздки в ... В рамках поїздки молодь Сумщини знайомилася з культурою КНР, вивчала курс китайської хореографії, театру, кунг-фу

Жорстоко побитого екс-мера Конотопа транспортують в інститут нейрохірургії в Києві

27.06.2019 14:58

Як повідомив начальник управління охорони здоров'я Сумської ОДА Сергій Бутенко, прийнято рішення перевезти екс-мера Конотопа і кандидата в народні депутати Артема Семеніхіна до Києва: "Після побиття Артем Семеніхін знаходився в Конотопській райлікарні. Його стан оцінюється як стабільно важкий. На консиліумі лікарів розглядався варіант перекладу його ... Як повідомив начальник управління охорони здоров'я Сумської ОДА Сергій Бутенко, прийнято рішення перевезти екс-мера Конотопа і кандидата в народні депутати Артема Семеніхіна до Києва: Після побиття Артем Семеніхін знаходився в Конотопській райлікарні

Прокуратура Сумщини озвучила версії нападу на кандидата в нардепи

27.06.2019 13:23

«Прокуратурою Сумської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на вбивство колишнього Конотопського міського голови, а зараз кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №160 Артема Семеніхіна. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено по ч.2 ст.15 / ... «Прокуратурою Сумської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на вбивство колишнього Конотопського міського голови, а зараз кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №160 Артема Семеніхіна

На скільки подорожчає тепло в новому опалювальному сезоні?

27.06.2019 12:51

Комунальні тарифи в Україні продовжують збільшуватися незважаючи на нещодавно закінчилися вибори президента Комунальні тарифи в Україні продовжують збільшуватися незважаючи на нещодавно закінчилися вибори президента. У новому опалювальному сезоні громадян чекають неприємні сюрпризи. Вже до осені тепло подорожчає в середньому на 18,73%. Але і це не межа. До 2020 року українців чекає черговий подарунок у вигляді підвищення тарифів до рівня імпортного паритету - тепла вода ...

За добу поліція Сумщини розкрила 21 крадіжку

27.06.2019 12:40

З початку року на території Сумської області була здійснена 981 крадіжка чужого майна, 556 з яких вже розкрито поліцією. За минулу добу правоохоронці встановили особи чотирьох зловмисників, які вчинили крадіжки грошей з чужих банківських карток, електричних інструментів, велосипеда і металу.

В с. Вільшана Недригайлівського району працівники ... В с

Бюджет участі - 2019: STEM-центр і креативне простанство

27.06.2019 12:00

Три роки в Сумах працює нова форма взаємодії влади і громади - партіціпаторной (суспільний) бюджет. Цього року городяни подали рекордну кількість проектів бюджету участі, і ми представляємо вашій увазі найцікавіші.

Майданчик «Креативне простір» - проект №25, з бюджетом 749 640 грн. Вона розрахована на 150 чоловік, зі столами, ... Майданчик «Креативне простір» - проект №25, з бюджетом 749 640 грн

У Сумах немає світла, в Глухові - води

27.06.2019 11:45

Цілий район Сум виявився знеструмлений 27 червня внаслідок пошкодження високовольтного кабелю. Втім, аварійні бригади "Сумиобленерго" спрацювали досить швидко - світло на Хіммістечка з'явився приблизно через годину після відключення.

В цей же день в Глухові відключили водопостачання в зв'язку з аварійною ситуацією. Коли вона буде усунена - поки невідомий ... В цей же день в Глухові відключили водопостачання в зв'язку з аварійною ситуацією

На Сумщині горять запаси сіна

27.06.2019 11:40

У таку погоду, як зараз, сіно дуже пожежонебезпечні. 26 червня рятувальникам двічі довелося гасити стодоли, загоряння в яких могло призвести до пожежі в розташованих поруч будинках. Так, о 13.33 на лінію екстреного виклику "101" надійшло повідомлення про загорання сінника в с. Храпівщина Сумського району. На місце події був направлений 27-й Державний ... У таку погоду, як зараз, сіно дуже пожежонебезпечні

У Сумах недобросовісних батьків - всього 1%

27.06.2019 10:28

Міський центр соцслужб для сім'ї, дітей та молоді контролює цільове використання державної допомоги при народженні дитини. Такий контроль дає можливість на ранньому етапі виявити сім'ї, які потребують допомоги з боку соцпрацівників. У разі встановлення фактів нецільового використання коштів виплата державної соцдопомоги припиняється .... Міський центр соцслужб для сім'ї, дітей та молоді контролює цільове використання державної допомоги при народженні дитини

Юрій Чмирь: «На прохання сумчан Пішов на вибори!»

27.06.2019 10:26

Екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь заявил, что на прохання сумчан Пішов на вибори до Верховної Ради України в одномандатному виборчих окрузі №157 Екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь заявил, что на прохання сумчан Пішов на вибори до Верховної Ради України в одномандатному виборчих окрузі №157. Про це політик сообщил на життя без странице у Facebook.

«Дорогі сумчани! Вибори Президента показали: ви чекаєте змін у державі та на місцях. 21 липня ми робимо Наступний крок - перезавантажуємо український ... «Дорогі сумчани




Сумським випускникам на замітку: які спеціальності актуальні в держзамовленні?
На сумських дахах обладнають парковки?
Хто в Сумах буде будувати дитсадок і амбулаторію?
Облавтодор знову переплатив за котельне паливо?
Сумським випускникам на замітку: які спеціальності актуальні в держзамовленні?
На сумських дахах обладнають парковки?
Хто в Сумах буде будувати дитсадок і амбулаторію?
Де завтра обмежать рух в Сумах?
На скільки подорожчає тепло в новому опалювальному сезоні?