Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

  1. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  2. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  3. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  4. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  5. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  6. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  7. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  8. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  9. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит
  10. Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Аеропорти світу відгуки. Інформація про аеропорти світу. Сервіс в аеропорту. Стикування в аеропорту. Термінали аеропорту. Куріння в аеропорту. Бари, ресторани, магазини в будівлі аеропорту. Д'юті фрі в аеропорту. duty free wi-fi аеропорт. Безкоштовний інтернет в аеропорту

Зараз переглядають цей форум: Самуїл, Google [Bot], VlasV і гості: 10

Makor

мандрівник Повідомлення: 1008 Реєстрація: 15.02.2015 Місто: Дніпропетровськ Дякував (а): 7 раз. подякували: 82 раз. Вік: 34 Країни: 33 Пол: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1 062

BOSSak ! BOSSak! »Нед лютого 26, 2017 6:18 pm

Якщо кому цікаво з приводу шаттл-баса, то скористався ним минулого тижня, поставивши машину біля терміналу F на стоянку. Відправляється від автостанції, що ближче до терміналу В, чітко за розкладом, що є на сайті. Туди було рано вранці, близько 4.30, назад їхав о 23.20. Ходить. Їхати 5 хвилин.

! BOSSak!

учасник Повідомлення: 192 Фото: 0 Реєстрація: 24.07.2015 Місто: Київ Дякував (а): 17 раз. подякували: 39 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1063

Serhio-79 »Нед лютого 26, 2017 9:10 pm Serhio-79 »Нед лютого 26, 2017 9:10 pm

Підкажіть, автобус SkyBus (іноді имееет номер маршруту 322) від Південного залізничного вокзалу до аеропорту Бориспіль ходить строго за розкладом або по мірі наповнюваності (раз в 20-30-40 хвилин)? І чи завжди зупиняється у м. Харківська?
До сих пір їздив цим автобусом тільки в зворотному напрямку, з аеропорту на вокзал, там по наповнюваності відправляється

Serhio-79

мандрівник Повідомлення: +1656 Реєстрація: 17.08.2013 Місто: Київ Дякував (а): 75 раз. подякували: 36 раз. Вік: 39 Звіти: 25 Пол: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1064

Sindie »Нед лютого 26, 2017 9:55 pm Sindie »Нед лютого 26, 2017 9:55 pm

! BOSSak! писав (а) Нед лютого 26, 2017 6:18 pm : Якщо кому цікаво з приводу шаттл-баса, то скористався ним минулого тижня, поставивши машину біля терміналу F на стоянку. Відправляється від автостанції, що ближче до терміналу В, чітко за розкладом, що є на сайті. Туди було рано вранці, близько 4.30, назад їхав о 23.20. Ходить. Їхати 5 хвилин.
Так дякую BOSSak
Я теж вже скористалася. Тільки машину ставила біля терміналу В.
Так там власне і шаттл бас не потрібен, пішки йти 10 хвилин прогулянковим кроком.
Serhio-79 писал (а) Нед лютого 26, 2017 9:10 pm : Підкажіть, автобус SkyBus (іноді имееет номер маршруту 322) від Південного залізничного вокзалу до аеропорту Бориспіль ходить строго за розкладом або по мірі наповнюваності (раз в 20-30-40 хвилин)? І чи завжди зупиняється у м. Харківська?
До сих пір їздив цим автобусом тільки в зворотному напрямку, з аеропорту на вокзал, там по наповнюваності відправляється
За наповнюваності. Sindie активний учасник Повідомлення: 645 Реєстрація: 15.03.2011 Місто: Київ Дякував (а): 146 раз. подякували: 33 раз. Вік: 36 Країни: 28 Пол: Жіночий tony114 мандрівник Повідомлення: +1244 Фото: 11 Реєстрація: 02.10.2007 Місто: Запоріжжя Дякував (а): 7 раз. подякували: 166 раз. Вік: 52 Звіти: 4 ! BOSSak! учасник Повідомлення: 192 Фото: 0 Реєстрація: 24.07.2015 Місто: Київ Дякував (а): 17 раз. подякували: 39 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1067

Sindie »Пон лютого 27, 2017 2:17 pm Sindie »Пон лютого 27, 2017 2:17 pm

! BOSSak! писав (а) Пон лютого 27, 2017 1:50 pm : Sindie писал (а) Нед лютого 26, 2017 9:55 pm : Я теж вже скористалася. Тільки машину ставила біля терміналу В.
Так там власне і шаттл бас не потрібен, пішки йти 10 хвилин прогулянковим кроком.

Від стоянки терміналу F до цієї автостанції йти 4 хвилини BOSSak
Ціна 35 грн / день замість 50 грн / день. Пару днів - неважливо, але я ставив на 8 діб, і вийшло дешевше.
Скай-бас їздить за розкладом, який теж є на сайті. Пару раз їздив вночі, був один в салоні. На Харківській зупиняється, якщо на зупинці хтось є. Правда не впевнений, що зупиняється, якщо він повний.
Я десь в інтернеті прочитала, що там у терміналу Ф стоянка стремная. Типу там все охоронці п'яні і т.п. Не знаю наскільки це правда. Але вирішила не ризикувати. Хоча на 8 днів нормально, так. Sindie активний учасник Повідомлення: 645 Реєстрація: 15.03.2011 Місто: Київ Дякував (а): 146 раз. подякували: 33 раз. Вік: 36 Країни: 28 Пол: Жіночий gradik новачок Повідомлення: 1 Реєстрація: 09.03.2017 Місто: Київ Дякував (а): 1 раз. Подякували: 0 раз. Вік: 42 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # тисяча шістьдесят дев'ять

Oleg Cosmopolit »Чет березня 09, 2017 9:13 am Oleg Cosmopolit »Чет березня 09, 2017 9:13 am


https://kbp.kiev.ua/pass/lugstor/

Вносять дані паспорта

Для реєстрації будівель на зберігання багажу громадянин надає паспорт для внесення відповідної информации до системи обліку.


Якщо буде отримувати інша людина, потрібна довіреність

На шкірні розміщене місце багажу громадянин отрімує номерний жетон, что ідентіфікує Кількість будівель на зберігання багажу та номер секції, в Якій ВІН зберігаються.
Для Отримання багажу з камери схову громадянин надає працівнику камери схову паспорт та номерний жетон на шкірні місце багажу. Довірена особа надає паспорт, номерний жетон на шкірні місце багажу та доручення власника на Отримання багажу, завірене нотаріусом.


Вихід один - довіреність.

У разі Втрата номерного жетона, багаж Видається власнику або довіреній особі за пред'явленням паспорта та звіркі паспортних Даних з інформацією, внесеною до системи обліку.


Можна спробувати залишити багаж на ресепшені готелю https://kbp.kiev.ua/ru/infra/hotel_borispol/ Oleg Cosmopolit абсолютний мандрівник Повідомлення: 10754 Реєстрація: 13.06.2012 Місто: Fairytale Дякував (а): 19 раз. подякували: тисяча шістсот двадцять одна раз. Вік: 62 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1070

Maj4ik84 »Вів березня 14, 2017 6:44 pm Maj4ik84 »Вів березня 14, 2017 6:44 pm

Добрий день. Питання - планую летіти Берлін-Дніпро з пересадкою в Києві. Обидва Рейса МАУ. Час пересадки 1год 20 хвилин. Чи вистачить цього часу для перевантаження багажу? Наскільки а зрозуміла, то приліт і виліт з Терміналу Д - тобто все відносно близько. Сама я, так розумію, встигаю, але от щодо багажу не впевнена. Чи велика ймовірність, що вони не встигнуть з багажем? �� якщо все-таки не встигнуть - скільки може тривати поки вони його довезуть? Як альтернатива є такий же рейс, але з пересадкою 5 годин - чи варто морочитися, витрачати більше часу, щоб там спеціально вийти, отримати багаж і потім вже йти за новою на реєстрацію наступного рейсу? І ще одне питання -я по прильоту потрапляю в транферную зону, не дивлячись на те, що наступний рейс внутрішній?

Maj4ik84

новачок Повідомлення: 1 Реєстрація: 14.03.2017 Місто: Лейпциг Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз. Вік: 35 Стать: Жіночий

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # тисячі сімдесят один

GlobeTrottel »Вів березня 14, 2017 8:02 pm GlobeTrottel »Вів березня 14, 2017 8:02 pm

Maj4ik84 писал (а) Вів березня 14, 2017 6:44 pm : ... 1год 20 хвилин. Чи вистачить цього часу для перевантаження багажу?
... 5 годин - чи варто морочитися, витрачати більше часу ...?
... я по прильоту потрапляю в транферную зону, не дивлячись на те, що наступний рейс внутрішній?
1) мені завжди вистачало, але я не часто літаю через Київ, пару-трійку раз на рік. може більш досвідчені місцеві підкажуть краще
2) ІМХО не варто
3) не зовсім. вам потрібно бцдет пройти прикордонників і по-новій ще авіабезпеки. внутрішні рейси відправляються окремо, з другого поверху, якраз посередині між рівнем прильоту і вильоту міжнародних рейсів. зона внутрішніх вильотів мрачноватое местечно, як мені здалося, Maj4ik84 писал (а)   Вів березня 14, 2017 6:44 pm   :
GlobeTrottel мандрівник Повідомлення: 1356 Фото: 0 Реєстрація: 30.05.2013 Місто: BWE / EDVE Дякував (а): 105 раз. подякували: 162 раз. Вік: 30 Країни: 68 Пол: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1 072

Gippo »Сер березня 15, 2017 7:53 am Gippo »Сер березня 15, 2017 7:53 am

Цікаво. А у мене навпаки: із Запоріжжя через Київ на Кіпр. Теж обидва рейси МАУ. Мені треба буде в Києві чекати багаж з рейсу ЗП-Київ і знову його перекладати на рейс Київ-Ларнака? Він автомат не переїжджає за мною? Вибачте за дурне питання.

Gippo

повноправний учасник Повідомлення: 478 Фото: 61 Реєстрація: 10.05.2013 Місто: Запоріжжя Дякував (а): 41 раз. подякували: 105 раз. Вік: 46 Звіти: 2 Пол: Чоловік! BOSSak! учасник Повідомлення: 192 Фото: 0 Реєстрація: 24.07.2015 Місто: Київ Дякував (а): 17 раз. подякували: 39 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1075

tony114 »Нед квітня 02, 2017 10:21 am tony114 »Нед квітня 02, 2017 10:21 am

Термінал буде один: D, після прильоту потрібно буде перед погран. контролем піднятися на рівень вище, тільки пройти авіабезпеки. Якщо не числитеся в міжнародних базах розшуку і не світилися з відвідуванням Криму і ОРДЛО то і проблем не буде.

tony114

мандрівник Повідомлення: 1 244 Фото: 11 Реєстрація: 02.10.2007 Місто: Запоріжжя Дякував (а): 7 раз. подякували: 166 раз. Вік: 52 Звіти: 4 Oleg Cosmopolit абсолютний мандрівник Повідомлення: 10754 Реєстрація: 13.06.2012 Місто: Fairytale Дякував (а): 19 раз. подякували: тисяча шістсот двадцять одна раз. Вік: 62 Стать: Чоловік! BOSSak! учасник Повідомлення: 192 Фото: 0 Реєстрація: 24.07.2015 Місто: Київ Дякував (а): 17 раз. подякували: 39 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік kustoet новачок Повідомлення: 1 Реєстрація: 07.04.2017 Місто: Київ Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік

Re: Київ, аеропорт Бориспіль (KBP): термінали, пересадки, транзит

Повідомлення: # 1080

BOSSak ! BOSSak! »П'ят квітня 07, 2017 1:47 pm

Добрий день.
Згідно сайту аеропорту, відділення банків знаходяться в терміналі Д. Я так розумію, що в загальній зоні, до всіх перевірок. Сам особисто не користувався, тому не знаю. Якщо під реєстрацією Ви розумієте здати багаж і отримати посадковий - то можна. Тому що це все відбувається в цьому загальному залі. А ось після перевірок безпеки і паспортного контролю, назад вже не вийти (якщо хочете полетіти). Чи є банки всередині - не знаю.
За врмени роботи, ПУМБ на своєму сайті пише, що каса працює цілодобово, крім 15хв перерв кожні 4 години. Так що, як мінімум один банк, працювати повинен.
Хай щастить)

! BOSSak!

учасник Повідомлення: 192 Фото: 0 Реєстрація: 24.07.2015 Місто: Київ Дякував (а): 17 раз. подякували: 39 раз. Вік: 38 Стать: Чоловік

список форумів < Авіаквитки, Оренда авто, Милі, Паспорти, Страховки, Гроші < Авіаквитки. Авіакомпанії. Аеропорти. Новини авіації < Аеропорти світу: термінали, стикування, зручності, сервіс, ночівлі


Харківська?
Харківська?
Чи вистачить цього часу для перевантаження багажу?
Чи велика ймовірність, що вони не встигнуть з багажем?
? якщо все-таки не встигнуть - скільки може тривати поки вони його довезуть?
І ще одне питання -я по прильоту потрапляю в транферную зону, не дивлячись на те, що наступний рейс внутрішній?
Чи вистачить цього часу для перевантаження багажу?
По прильоту потрапляю в транферную зону, не дивлячись на те, що наступний рейс внутрішній?
Мені треба буде в Києві чекати багаж з рейсу ЗП-Київ і знову його перекладати на рейс Київ-Ларнака?