Кращі лікарі-гінекологи в м Житомир - Сторінка 2 - Форум Житомира / Журнал Житомира

Кращі лікарі-гінекологи в м Житомир посмішка Дата: Пятница, 11.02.2011, 16:22:36 | Повідомлення # 26

сержант

Senna, з паталогії шийки матки (якщо це не пов'язано з гормональними збоями) добре справляється Вовк Руслана Іванівна (Медібор) - це з особистого досвіду, а якщо у Вас з гормонами проблема, то тут треба шукати гінеколога-ендокринолога, але я на жаль, про таких в Житомирі не чула.

Offline (Україна)

Senna

Дата: Пятница, 11.02.2011, 17:51:50 | Повідомлення # 27

полковник

посмішка, спасибі. Про Вовк Р.І. і її спеціалізацію я в курсі, дійсно якраз той профіль, який необхідний мені, просто спочатку потрапила до іншого лікаря. Впевнена, що всі фахівці в Медібор хороші, просто з фінансів складно.

Offline (Україна)

посмішка

Дата: Понеділок, 14.02.2011, 11:21:44 | Повідомлення # 28

сержант

Senna, що стосується фінансів, то ціни на прийом лікаря дійсно кусючі, але в сумі загальних витрат на лікування вони складають не таку вже велику частку, що стосується підбору препаратів, то мені Руслана Іванівна виписувала не захмарні дорогі імпортні препаратата, а вітчизняні аналоги, які набагато дешевше. Знову ж таки, виходячи з власного досвіду можу сказати, що лікування у неї своїх грошей коштує.

Offline (Україна)

Senna

Дата: Понеділок, 14.02.2011, 18:15:16 | Повідомлення # 29

полковник

посмішка, згадується всім відома фраза "Все життя на ліки працювати будеш"! За ідеєю тут треба було поставити смайлик, але не смішно чесно кажучи зовсім. Ціни в аптеках просто космос, хвороба зараз ой як дорого коштує ....

Offline (Україна)

Teya

Дата: Середа, 22.02.2011, 11:58:40 | Повідомлення # 30 Дата: Середа, 22

принадність

Дівчата, а хтось в НІКАМЕД оглядався-лікувався? Які думки є про тамтешніх гінекологах?

Offline (Україна)

jasminne

Дата: Четвер, 24.03.2011, 19:12:49 | Повідомлення # 31 Дата: Четвер, 24

рядовий

Я вже майже 5 років оглядають і лікуюся. Приймає там Зубкова Нінель Василівна, це здається єдиний гінеколог в цьому центрі. Лікар від Бога, приємна жінка і професіонал своєї справи. За 5 років лікувала у неї всякі запалення, ерозії, проводила підготовку до вагітності і власне контроль всієї вагітності. Завдяки її уважності та професіоналізму, так як були нюанси в вагітності а дільничного гінеколога не оч довіряла, народила здорову крупненький дівчинку :)))) після вагітності продовжую у неї спостерігатися, і за другим дитятком теж піду до неї Я вже майже 5 років оглядають і лікуюся а ще при виборі лікаря, особисто для мене відіграє важливу роль то, наскільки цей лікар завантажений, чим більше людей - тим вище довіра У Нінель Василівни (не вважайте за рекламу:) завжди повні аншлаги, (перевірено 5 роками :)). Підсумую все вищесказане: мене лікар влаштовує на всі 200%.

Повідомлення відредагував jasminne - Четвер, 24.03.2011, 19:17:04

Offline (Україна)

Teya

Дата: Четвер, 24.03.2011, 21:54:57 | Повідомлення # 32 Дата: Четвер, 24

принадність

jasminne,

і Ви з Києва до Житомира до гінеколога їздите?

А з приводу запалень. Повторні були, або Ви вилікували і геть про них забули?

Offline (Україна)

jasminne

Дата: Пятница, 25.03.2011, 13:05:57 | Повідомлення # 33 Дата: Пятница, 25

рядовий

У мене чоловік з Житомира, його друзі нам і порадили Зубкову Н.В. А в Києві все набагато дорожче в приватних клініках, а якість лікування на оч низькому рівні (платиш гроші за купу непотрібних аналізів і процедур). А запалення це справа така (як застуда) тут вилікував, а тут одягнувся не по погоді або посидів на холодному і отримуй. А так звичайно якщо щось не так, то виліковую повністю, під нуль так би мовити, ато ж ще дітей народжувати :)))


Повідомлення відредагував jasminne - п'ятниця, 25.03.2011, 13:15:44

Offline (Україна)

Hydrogenaza

Дата: Пятница, 25.03.2011, 16:01:12 | Повідомлення # 35 Дата: Пятница, 25

втілення неробства


ні, мілая.у вас проблема серйозніша або лікар херовий.что-значить застуда?!?! систематичні жіночі запалення -або від безладних зв'язків бувають, або оне хроніченскіе (тобто. лікар лікує таким чином, щоб тільки зняти симптоми, а не прибрати причину і ..вуаля..ещё 100 баксів на стіл розумною лікарки, варто тільки вийти в короткій спідниці при 0 градусів або пріслоніца до стіни жеппосом) простуда..ну треба ж !!!!! ні, мілая

Повідомлення відредагував Hydrogenaza - п'ятниця, 25.03.2011, 16:02:05

Offline (Україна)

jasminne

Дата: Пятница, 25.03.2011, 19:39:39 | Повідомлення # 36 Дата: Пятница, 25

рядовий

Teya, да незачто :))

Hydrogenaza - так, пару раз за 5 років було запалення, ну ось 7 міс. тому народила здорову дівчинку, перед цим весь список процедур і аналізів, які показали що повністю здорова .... а то що ви тут пишете щодо безладних зв'язків і все таке, так не розумію навіщо даремно людей ображати.

Offline (Україна)

damskoeszaste

Дата: Суббота, 26.03.2011, 1:21:30 | Повідомлення # 37 Дата: Суббота, 26

полковник

jasminne, я повністю суперечу Вашу думку і висловлювань. Зубкова вже не одну жінку покалічила своїм лікуванням і кінськими дозами гормонів (вона з ними як з Вітамінка грається - а у тебе в 13-14 років менструація нерегулярна випий Діану 35 і все пройде, а не минуло стало згодом ще гірше + зайву вагу з'явився після її гормонального лікування. Дівчата у мене взагалі така думка, що наші платні клініки як і державні в плані гінекології розраховані як бізнесові структури - Прийшли сблі з кого то гроші, придумавши при цьому маячні діагнози, здачу непотрібних аналізів які стоять в тому ж Ме ІБОР чималі гроші і що найприкріше (особистий досвід) неправильний результат аналізів в Медібор (перевірено неодноразово. Не вірте ніяким приватним клінікам !!!!

Offline (Україна)

Businka

Дата: Суббота, 26.03.2011, 2:38:57 | Повідомлення # 38 Дата: Суббота, 26

рядовий


Дівчата, схоже що це якийсь один і той же "гормональний" бот розлючений чимось на приватну медицину)))))) Дівчата, схоже що це якийсь один і той же гормональний бот розлючений чимось на приватну медицину))))))   Знайомлячись зі схожими темами я виявила вже якусь дуже підозрілу схожість в постах різних авторів (автор Liolik на 4 сторінці в темі Медицина в Житомирі: лікарі, лікування, медикаменти)   Шановний автор-інкогніто, скажіть, Ви що за дурнів тут всіх тримаєте
Знайомлячись зі схожими темами я виявила вже якусь дуже підозрілу схожість в постах різних авторів (автор Liolik на 4 сторінці в темі Медицина в Житомирі: лікарі, лікування, медикаменти)
Шановний автор-інкогніто, скажіть, Ви що за дурнів тут всіх тримаєте? Або це якась така собі прихована реклама?))))))))))))))))) І де ви збираєтеся лікуватися в такому випадку якщо будь-яка медицина для вас неприйнятна? Травами і корінням напевно?))))))
Від себе можу додати, що досвіду спілкування з приватною медициною поки не маю, не знаю на щастя чи на жаль (краще б ні до якої не звертатися ) Однак, планую свою майбутню вагітність і серйозно замислююся, так як досвід спілкування з лікарями в своїй поліклініці деякий маю ... Напевно наша система охорони здоров'я сама себе дискредитувала, зарплата у госврача маленька, платити ніхто не хоче особливо, а годувати свою сім'ю йому теж потрібно. ось і отримуємо замкнене коло, коли за хорошим лікарем чергу і, надавши кваліфіковану допомогу він набуває клієнта назавжди по суті так як вибір невеликий. І якщо до госврачу, хоче він того чи ні, пацієнти прийдуть завжди, то приватний лікар повинен заробити дуже гарну репутацію щоб забезпечити собі потік вдячних пацієнтів.

Offline (Україна)

Hydrogenaza

Дата: Суббота, 26.03.2011, 19:53:30 | Повідомлення # 40 Дата: Суббота, 26

втілення неробства

для тих хто в танку:

саме так.Я мене була знайома женщіна.которая весь час скаржилася на жіноче здоров'я (невенеричними), закінчилося тем.что мені не захотілося запрошувати її в будинок, тому що аж надто часто змінювала чоловіків (про всяк випадок%)
АЛЕ

в даному випадку (оскільки Ви писали, що замужем) я надала ДРУГИЙ варіант-актуальний у Вашому випадку, а саме-тактику лікування з прицілом на рецидив для тих хто в танку:   саме так
і якщо кого і оскорбіла- то тільки врача.которий "зцілював" Вас рік за роком.

Offline (Україна)

ZyclonB

Дата: Суббота, 26.03.2011, 20:54:44 | Повідомлення # 41

тобто шановна Hydrogenaza, Ви таким чином вважаєте що всі жіночі захворювання лікуються раз і назавжди і рецидив по провині не дбайливого ставлення до себе неможливий? може порадите лікаря, який так лікує? напевно спочатку варто як мінімум ознайомитися з особливостями проблематики жіночих захворювань, причин виникнення різних там циститів, уретритів та інших запальних захворювань, а потім міркувати ... у мене наприклад чоловік так 2 рази гострий простатит схопив від переохолодження, це означає його в перший раз лікували погано?))) може звичайно у мене склад розуму такий, але мені як мінімум цікаво як взагалі все відбувається в організмі, крім думки лікаря.

(Україна)

Hoakina

Дата: Суббота, 26.03.2011, 21:01:26 | Повідомлення # 42 Дата: Суббота, 26

генералісимус

повідомлень: 10860
ІМХО просто стадний інстинкт він же мода на лікаря ... На мій дільничного гінеколога немає черг, але фахівець вона хороший.

Offline (Україна)

X-plod

Дата: Суббота, 26.03.2011, 21:03:44 | Повідомлення # 43 Дата: Суббота, 26

рядовий

Брат у мене в Стрию лікарем-венерологом працює, завідувач відділенням. розповідав як лікував хлопця від цілого букета венеричного місяці 2, антибіотиків важенних випив той гору цілу, вилікував врешті-решт, а той через 3 тижні знову прийшов з тим же. виявилося, що вступив в зв'язок з тією ж дамочки, що і в перший раз його обдарувала, думав вилікували назавжди. Каже, а що ж ви мене не попередили)))))))))) Немає таких хвороб, якими не можна заразитися знову, шкода звичайно. Здоров'я потрібно берегти.

Offline (Україна)

Businka

Дата: Суббота, 26.03.2011, 21:11:26 | Повідомлення # 44 Дата: Суббота, 26

рядовий


мода дуже швидко закінчується якщо проблема не вирішується і якщо в приватній клініці людина йде назавжди то в державній йому особливо діватися нікуди і він буде ходити до того лікаря, якого йому дала наша безкоштовна медицина.

в приватній медицині так, в державній, зовсім ні. люди, у котрих немає вибору будуть ходити в будь-якому випадку. і завантаження лікаря тут буде прямо залежати від густонаселених його ділянки. одна справа ділянку на Польовій де народу тьма або який-небудь приватний сектор там де пару сотень живе.

Offline (Україна)

Teya

Дата: Суббота, 26.03.2011, 23:30:00 | Повідомлення # 45 Дата: Суббота, 26

принадність



Я чому саме про запалення запитала. Уже деякий час помітний у Зубкової Н.В. І мене дуже почав бентежити той факт, що як і прийду - вічно лечу запалення. Я не буду сперечатися, що дуже вже сильно бережуся (ходжу в походи, на початку травня - завжди Крим, та й в інший час люблю подорожувати в будь-яку погоду), але не голяка ж я їжджу справді, і простудними не страждаю, циститів і тому подібної гидоти ніколи не було. І якось дивно, що запалення весь час за новою.

факт


відкидається відразу. Ось і замислююся про зміну гінеколога. З приводу
мені гормональні вона ні разу не призначала. Запалення природно лікувалися антибіотиками, чим же ще. І завжди, коли призначають препарат, читаю інструкцію, особливо свідчення - а раптом воно мені взагалі не треба. Ну немає у мене довіри зараз ні до одного лікаря, щоб беззаперечно їм вірити, що є сумно. Що ще більш гнітюче, що сама в питанні здоров'я без сторонньої допомоги впоратися не можу.

Offline (Україна)

Hoakina

Дата: Понеділок, 27.03.2011, 9:29:14 | Повідомлення # 46 Дата: Понеділок, 27

генералісимус

повідомлень: 10860
Дуже сумно. Ось і намагаюся самоосвітою постійно займатися або спостерігатися у кількох лікарів. Але це досить накладно.

Offline (Україна)

Teya

Дата: Понеділок, 27.03.2011, 12:28:35 | Повідомлення # 47 Дата: Понеділок, 27

принадність


Знаєте, не дуже задоволення доставляє спостерігатися у парочки гінекологів. Мені і у одного-то огляд мало задоволення доставляє. Та й по грошах накладно.

Offline (Україна)

Ketka22

Дата: Понеділок, 27.03.2011, 12:39:14 | Повідомлення # 48

(Україна)

Teya

Дата: Понеділок, 27.03.2011, 12:50:01 | Повідомлення # 49 Дата: Понеділок, 27

принадність


А мені видно не дуже. Тому що взимку без колгот - нікуди, тепле взуття - завжди. Я мерзляк страшний, тому завжди стежу за тим, щоб тепло одягатися. Чи не гіпер схиблена на тому, щоб шубу з начосом при нулі одягати, але все в межах розумного.

Додано (27 березня 2011, 11:50:01)
---------------------------------------------


Якби у Вас виникли якісь сумніви з приводу Вашого лікаря, хоча все з боку говорили, що він ангел у плоті, Ви б цим думкам сліпо вірили? Думаю що ні.

Так що тут Ви маєте рацію

Просто зараз я молода, не родила, як би явних проблем немає, але постійне лікування від запалення мене напружує.


Повідомлення відредагував Teya - Воскресенье, 27.03.2011, 13:01:26

Offline (Україна)

Hydrogenaza

Дата: Понеділок, 27.03.2011, 14:50:33 | Повідомлення # 50 Дата: Понеділок, 27

втілення неробства

немає. якщо комусь дуже сильно треба буде-можу запитати у ній (якщо взагалі знайду) -мож возьмёца
немає
а коли трабли були з місячними-пішла здуру в Медібор-а там мені сказали-все кінець тебе.хорошо.что діагностичний центр працював-пішла відразу на узі приватно -глюк сказали-пройде і пройшло, а Медібор реально мав намір злупити з мене все гроші, які у нас були

Offline (Україна)

Які думки є про тамтешніх гінекологах?
Повторні були, або Ви вилікували і геть про них забули?
О-значить застуда?