Новгородец і москвич обіграли в пляжний волейбол олімпійського чемпіона 2012 року

Новгородец Станіслав Єпіфанов і москвич Всеволод Бобриков посіли друге місце на фінальному турнірі всеросійського автопробігу з пляжного волейболу.

Цього року його маршрут пройшов по містах Дона, Ставропілля і Кубані. Пляжники зіграли в Задонську, Ростові-на-Дону, Ставрополі, П'ятигорську, Кисловодську, Армавірі і Краснодарі. Фінальний турнір автопробігу відбувся в Темрюк.

Призовий фонд змагань склав майже півмільйона рублів.

У фінальній грі чоловічого турніру Станіслав Єпіфанов і Всеволод Бобриков програли Аркадію Гришина і Валерію Друніну з Волгограда.

Всього ж в підсумковому турнірі грало близько 30 команд. 12 найсильніших боролись за перемогу, інші грали у втішному раунді. У ньому перемога дісталася президенту національної пляжної ліги Олегу Александрову та керівнику федерації волейболу Новгородської області Сергію Воробйову.

Тижнем раніше вони ж виграли виставковий матч в Краснодарі у місцевій пари. В іншій гала-грі Станіслав Єпіфанов і Всеволод Бобриков поступилися Аркадію Гришина, який грав в парі з бронзовим призером Кубка Росії з пляжного волейболу Дмитром Василевським. Загальний призовий фонд двох цих ігор склав 100 тисяч рублів.

Додамо, що під час автопробігу Єпіфанов і Бобриков в П'ятигорську зіграли з парою Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович / Віктор Морозов. Обмочаєв Олексій Олександрович у 2012 році, граючи на позиції ліберо, став олімпійським чемпіоном з класичного волейболу в складі російської збірної. Однак в пляжній різновиди сильнішими виявилися новгородец Єпіфанов і москвич Бобриков.

Фото із товариства «Пляжний волейбол / табір Sportbeach»