Підвищення тиску квечеру

  1. Підвищення тиску квечеру
  2. Re: Підвищення тиску квечеру
  3. Re: Підвищення тиску квечеру
  4. Re: Підвищення тиску квечеру
  5. Re: Підвищення тиску квечеру
  6. Re: Підвищення тиску квечеру
  7. Re: Підвищення тиску квечеру
  8. Re: Підвищення тиску квечеру
  9. Re: Підвищення тиску квечеру
  10. Re: Підвищення тиску квечеру
  11. Хто зараз на форумі

Високе і низьке, гіпертонія і гіпотонія

Модератор: Месник Н.Г.

Підвищення тиску квечеру

Олексій »25 Вересня 2015 року, 11:14 Олексій »25 Вересня 2015 року, 11:14

Добрий день мені 29 років, не курю, іноді випиваю пива з друзями, бігаю вранці, протягом дня роблю зарядку (присідання віджимання і т.п.). Проблема почалася в лютому цього року, коли з відносно сидячої роботи послали на будівництво, монтаж інженерних мереж. Увечері по приходу додому пропав апетит, з'явилася легка нудота і як мені здалося, затекли пальці на ногах. Вирішив поміряти тиск показало 140 \ 90, за рекомендацією мами випив таблетки Андипал, Папазол і Анапрініл. Ліг спати, почалася паніка, всього трясло, ще раз поміряв тиск 160 \ 100, ще через пів години 170 \ 110, мама дала Капати і заспокійливе, на кшталт заснув. На наступний день на роботу не пішов і начебто пройшло. Через пару тижнів повторилося при виході з роботи ледве дійшов до будинку сильне запаморочення і страх, будинки поміряв тиск 140 \ 90, знову випив ці таблетки, потім начебто все налагодилося відпустку на дачі і здавалося що все пройшло, але тиск не міряв. Через місяць після відпустки напад повторився знову по дорозі з дачі в пробці з ще більшою силою, відчуття смерті сильне серцебиття, запаморочення, будинки поміряв тиск 150 \ 100. Через тиждень повторюється. Вирішив перевіриться зробив МРТ голови і шиї, ЕКГ, ЕЕКГ, аналізи крові на біохімію, кров з пальця, сеча, кров на гормони щитовидки і надпочічніков, узі нирок, яке то сканування артерій шийного відділу (щось схоже на узі), рентген шийного відділу хребта, добовий монітор, все ідеально крім невеликого остіохондроза шийного відділу і добовий монітор показав невелике перевищення норми і то не завжди, кардіолог сказав що це не гіпертонія привітав мене і послав ... Невролог сказала, що треба заспокоїтися це нерви і це пройде виписала грандаксин, написала ВСД за гіпертонічним типом і теж послала ... після я начебто заспокоївся і напади припинилися але тиск залишилася, вранці все здорово від 117 \ 77 до 125 \ 85 разів зо три за весь цей час було 130 \ 90, а ввечері приходжу з роботи міряю 130 \ 90-135 \ 95, посиджу трохи будинку де то годину Полтар 140 \ 90-150 \ 100, перед сном погуляю з собакою і знову 130 \ 90-135 \ 95.
На багатьох сайтах кажуть що це початок гіпертонії. Дуже лякають цифри, я боюся міряти ввечері, а не міряти ще більше боюся.
Що зі мною?

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Олексій »25 Вересня 2015 року, 11:55 Олексій »25 Вересня 2015 року, 11:55

Забув написати, перевіряв очне дно, там теж сказали я не гіпертонік. Тиск на стан практично
не відбивається, тільки страх що він підвищений.

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Месник Н Месник Н.Г. »25 Вересня 2015 року, 14:40

Привіт Олексій і всі ті, хто читає цей форум і у кого є схильність до підвищення артеріального тиску. У темі «гіпертонія» я рівно 40 років. Ось як прийшов з армії, так і почалася моя гіпертонічна одіссея, постійний пошук цього невловимого Грааля - причини виниклої проблеми.
Було всього багато: «злетів» і «падінь», цікавих практик по корекції АТ, експериментів над самим собою. В цілому все у мене добре. Я вже на пенсії, років 20 не вживаю ліків.
Але насторожує інше: людей свідомо програмують на гіпертонію. Люди як одержимі вимірюють щохвилини АТ, міцно «» сидять »на хімічних препаратах, уникають стресів, фізичних навантажень, ... продовжуючи страждати підвищеним артеріальним тиском!
Нонсенс, чи не так? Але ніякого нонсенсу немає. У людей просто немає правдивої інформації про АТ; люди просто залякані енергією гіпертонії.
Ось Ви вперше виміряли артеріальний тиск і отримали результат: 140/90 мм рт. ст. Проблема? Ніякої проблеми немає. При цьому АТ абсолютно нормальне пульсовий тиск (140-90 = 50 ,, при нормі 35-50). Норма нижнього або судинного тиску - 70-89 мм рт ст.
Тобто, Олексій, такий тиск не можна знижувати за допомогою хімічних препаратів, тим більше чоловікові в 29 років.
За моїх часів верхньою межею норми АТ вважали АТ 140/90 мм рт ст. Хлопці служили в армії, прекрасно виконували спортивні норми і ще як виконували!
Тому зараз і говорять про ІНДИВІДУАЛЬНОГО нормі АТ І НОРМИ СТАТИСТИЧНОЇ. Я - прихильник першого положення.
Трохи пізніше АТ у Вас стало підвищуватися. Ви стали про це думати, формуючи таким чином осередок збудження. Замість того, щоб просто порасслаблять тіло в положенні лежачи або хоча б зробити гарячу ванну для ніг Ви просто стали міркувати про АТ вже підсвідомо, підігрівалось страхом самої гіпертонії.
Тобто, Олексій, це як рефлекс: більше починаєш думати про АТ, воно стає вище: вищі центри регулювання артеріального тиску грають першу скрипку в його становленні.
АТ - це частина нашого гомеостазу - сталості внутрішнього середовища організму і яке має різні значення протягом не тільки доби, але навіть однієї години!
Тому і говорять, що не можна часто вимірювати артеріальний тиск - можна на цьому зациклюватися! АТ до їжі вище ніж після їжі; людина піднявся і АТ стало вище; випив багато води і АТ поповзло вгору і т.д.
І варто тільки почати часто вимірювати артеріальний тиск і все ... гіпертонік готовий! Тобто, зробити з будь-якої людини гіпертоніка дуже і дуже просто.
У Вас, Олексій, ніякої гіпертонії немає. Вам просто треба переосмислити свій стан, як можна рідше звертатися до лікувальних установ. До речі, зауважу, що причиною так званої «гіпертонії білого халата» є не хвора людина, а ЛЮДИНА В БІЛОМУ ХАЛАТІ!
Вести здоровий спосіб життя і вимірювати артеріальний тиск тільки після тренування. А в разі незначного підвищення вдаватися до допомоги тільки природних факторів впливу: релаксація, дихання ДМЕП, гаряча вода, вправи психо-фізичного розвантаження і т.д., про які я говорив на сайті.
Під завісу нагадаю, що такий відомий японський дослідник Ніші Кацудзо, кажучи про так званому «золотому перетині тиску» вважав, що для прикладу АТ 247/147 - безпечно, і що слід тільки правильно до нього ставитися.


Месник Н.Г.Повідомлень:

238 З нами з: 27 Листопада 2014 року, 17:52 Дякував (а): 0 раз. подякували: 30 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Олексій »28 Вересня 2015 року, 17:23 Олексій »28 Вересня 2015 року, 17:23

Дякую вам за такий детальний відповідь, ви мене заспокоїли, я три дні себе людиною відчуваю, в інтернеті чого тільки не пишуть і інфаркти та інсульти.
Ви говорите міряти артеріальний тиск після тренувань, а які цифри повинні бути після тренування в моєму випадку?

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Месник Н Месник Н.Г. »29 Вересня 2015 року, 6:28

По-перше, перестаньте шукати собі проблему на сайтах, зациклюватися страхітливою інформацією. За даними деяких дослідників встановлено, що кількість захворювань, якими може хворіти людина в реальності приблизно ... 200. Однак в реєстрі всіх недуг значиться близько 23 тисяч.
Тобто, решта 22800 ... створені штучно або просто придумані. Медицина, Олексій, повинна лікувати, але тільки не виліковувати - втрачає свій сенс і самі розумієте чому.
З приводу фізичного навантаження. Людям зі схильністю до підвищення артеріального тиску найкраще підходять аеробні вправи (тривала ходьба, біг, плавання, їзда на велосипеді) протягом приблизно однієї години, краще строго через день.
Але при всьому цьому треба дотримуватися самоконтроль (пульс, АТ, самопочуття, сон і т.д.) Про все це подивіться наступну інформацію.
В Інтернеті є маленька книжечка «Кодекс гіпертоніка» - скачайте її і користуйтеся її в подальшому. Там все просто. Наприклад, треба знати, що вимірювання артеріального тиску - процедура потаємна, особиста і що навіть на прийомі у лікаря Ви повинні сказати йому про АТ, яке виміряли будинку самостійно.
Тобто, не можна вимірювати артеріальний тиск прелюдно, перед усіма - людина - створення мисляче. Він не робот, і вимірюючи АТ перед усіма неодмінно можна підвищувати у себе АД.
І ще. При вимірюванні АТ завжди визначайте пульсовое або сердечне АТ і судинне АТ (нижня). Пульсовое виходить з різниці верхнього та нижнього артеріального тиску. Наприклад, АТ одно 150/110 мм рт ст. То в цьому випадку сердечне АТ дорівнює 40 (норма 35-50). Тобто, серце з нормальною силою виштовхує кров в аорту і немає ніякої потреби вживати знижує тиск препарати.
А ось нижня АТ в цьому випадку дорівнює 110 мм рт ст. при нормі 70-89 мм рт ст. Але це тиск залежить від тонусу симпатичної нервової системи. Тобто, треба знижувати її тонус. А це вже єпархія невропатолога. Можна знижувати за допомогою психофізичних чинників: релаксація, дихальні тренінги, тепла вода і т.д. Добре - голковколювання. Але тут потрібен справжній професіонал, а не той, який пройшов десь місячні курси. По-перше, перестаньте шукати собі проблему на сайтах, зациклюватися страхітливою інформацією
Месник Н.Г. Повідомлень: 238 З нами з: 27 Листопада 2014 року, 17:52 Дякував (а): 0 раз. подякували: 30 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Олексій »29 Вересня 2015 року, 7:56 Олексій »29 Вересня 2015 року, 7:56

Сьогодні вранці поприсідайте 40 разів і більше нічого не робив поміряв тиск 140 \ 105, через хвилин 20 132 \ 95 це нормально?

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Олексій »29 Вересня 2015 року, 7:59 Олексій »29 Вересня 2015 року, 7:59

З огляду на що зазвичай вранці воно не перевищує 130 \ 90 і то це рідко було, частіше 122 \ 83 в цих межах.

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Месник Н Месник Н.Г. »29 Вересня 2015 року, 8:02

Да нормально. Головне не зациклюватися на вимірах і більше довіряти своєму організму. Візьміть на озброєння одну з моїх мантр (яка сподобається)
«Я людина вольова з неабиякою енергетикою, яка є складовою частиною мого єства. У важкі періоди існування я звертаюся до неї за порадою і допомогою, отримуючи у відповідь енергію мудрості, гнучкості і сили, а в період комфорту і благополуччя віддаю данину глибокої поваги і вдячності.
Мій організм - саморегулюючий, що самовідновлюється, негайно усуває будь-які виникають в ньому збої в роботі.
Я вірю в захисну міць свого організму, повністю йому довіряю і лише тому, що він - система оригінальна, коректна, логічна.
Мій організм, мої енергії - це мій оберіг, ангел-хранитель, мій бог!
«Я абсолютно спокійний (на) і розслаблений (а), у мене все в повному порядку; Те, що відбулося - не що інше, як каприз долі або ж прикре непорозуміння.
З сьогоднішнього дня я живу по-іншому: якісно організувавши свою працю і відпочинок, переглянув (а) режим харчування, виключив (а) шкідливі звички, долучився (а) у фізичній культурі.
Я не звертаю уваги на дрібниці, невеликі збої в роботі організму, щохвилини не підраховували пульс, що не вимірюю АТ і перш за все тому, що я - став (а) іншим!
Я свідомо обходжу стороною "модних" лікарів, так як вони програмують на хворобу, закріплюють її в організмі ».
Повторюйте про себе якомога частіше: при підйомі і відбої, при виконанні якоїсь роботи, під час ходьби і т.д.

Останній раз внесено зміни Месник Н.Г. 29 Вересня 2015 року, 18:15, всього редагувалось 1 раз.

Месник Н
Месник Н.Г.Повідомлень:

238 З нами з: 27 Листопада 2014 року, 17:52 Дякував (а): 0 раз. подякували: 30 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Олексій »29 Вересня 2015 року, 11:37 Олексій »29 Вересня 2015 року, 11:37

А ваш діагноз який, це реально ВСД за гіпертонічним типом, або просто невроз викликаний ПА в лютому, або що то ще? Або все в порядку і це особливість організму?

ОлексійПовідомлень:

12 З нами з: 25 Вересня 2015 року, 10:26 Дякував (а): 0 раз. Подякували: 0 раз.

Re: Підвищення тиску квечеру

Месник Н Месник Н.Г. »29 Вересня 2015 року, 16:46

Студент-медик, поки закінчить інститут, встигає «перехворіти» майже всіма досліджуваними захворюваннями. Згадую себе і своїх друзів, коли прийшовши в гуртожиток з шкірно-венеричного диспансеру, ми щохвилини мили руки, відчуваючи ірраціональний страх після контакту з хворими на сифіліс. І це тільки одне захворювання.
Тобто, Олексій, першу скрипку в будь-який недугу грають наші думки, а точніше їх енергія. Не випадково ж кажуть, що які у людини в голові думки, таке у нього і здоров'я.
З сидячої роботи Вас відправили на роботу будівельну перед якою Ви швидше за все підсвідомо відчували страх. Адже напружуватися завжди важко і тим більше напружуватися на вулиці. Тому багато лікарів часто говорять про так званої гіподинамії, гіпокінезії і надалі від цього пороку.
Увечері Вам стало погано і далі все потекло по схемі, де першу скрипку грала енергія думок, яка сформувала в організмі осередок збудження і який став спрацьовувати навіть від згадки про яка виникла поганому стані. Людина Ви вразливий і це стало найслабшою ланкою в виниклої проблеми.
Тобто, це як умовний рефлекс, зруйнувати який можна тільки за допомогою переосмислення свого стану.
Немає у Вас ніякої гіпертонії і також ВСД за гіпертонічним типом. Є просто невеликий збій в енергії думок, що до речі може відзначатися у кожної людини. Але тільки не кожен на це фокусує увагу.


Месник Н.Г.Повідомлень:

238 З нами з: 27 Листопада 2014 року, 17:52 Дякував (а): 0 раз. подякували: 30 раз.

Повернутися в Тиск при ВСД

Хто зараз на форумі