У Кременчуці пройшов VI Всеукраїнський турнір з дзюдо

30 жовтня в спортзалі СК «Граніт» відбулися змагання на призи Полтавського Окружного козацького товариства «Українське козацтво»   У турнірі взяли участь 533 спортсмена з 71 команд України, а також команда з Росії - з міста Сергєєв Посад 30 жовтня в спортзалі СК «Граніт» відбулися змагання на призи Полтавського Окружного козацького товариства «Українське козацтво»

У турнірі взяли участь 533 спортсмена з 71 команд України, а також команда з Росії - з міста Сергєєв Посад.

- Хотілося б на наступний рік зробити ці змагання міжнародними, бажаю учасникам перемог і не впадати у відчай у разі поразок, - такими словами відкрив змагання директор Кременчуцького кар'єроуправління «Кварц» Геннадій Федотов.

Змагання пройшли в двох вікових категоріях серед юнаків і дівчат, які і розіграли 34 комплекти нагород.

Кращі результати у юнаків показали Володимир Харченко (СДЮСШ з дзюдо), завоювавши «бронзу» у ваговій категорії до 38 кг, і Роман Занько (КСЕ «Легіон»), який став переможцем у ваговій категорії до 46 кг. Серед дівчаток три вихованки СДЮСШ з дзюдо показали наступні результати: Христина Сухоставець (до 28 кг) - перше місце, Вікторія бородатий (до 28 кг) та Анастасія Грицак (понад 63 кг) - треті місця. Вихованка КСЕ «Легіон» Анастасія Микитенко (до 40 кг) посіла почесне друге місце.

Вихованка КСЕ «Легіон» Анастасія Микитенко (до 40 кг) посіла почесне друге місце

У командних змаганнях юні кременчужани стали третіми, пропустивши вперед Харківську і Дніпропетровську області, а дівчатка стали другими, поступившись лише одноліток з Херсона.