У Запоріжжі в відбірковому матчі на Чемпіонат Європи виграла чоловіча збірна України

1. Читайте по темі: В оновленому Палаці спорту "Юність" відбувся перший відбірковий матч
  2. Читайте по темі: У Бердянську затримали ще одного іногороднього грабіжника
  3. Читайте по темі: У Кирилівці пожежні гасили велику пожежу в недобудові
  4. Читайте по темі: У Запоріжжі на греблі ДнерпоГЕС ускладнено рух

Вчора відбулися матчі відбору з волейболу серед жіночих і чоловічих команд. Наші дівчата, які грали з Норвегією, виграли з рахунком 3: 0. Чоловіча збірна України з волейболу, яка зіграла зі Швейцарією, фінішувала з таким же рахунком - 3: 0.

Читайте по темі:   В оновленому Палаці спорту Юність відбувся перший відбірковий матч

На матч чоловічої збірної прийшло близько майже 2 000 глядачів.

На «розкачку» у підопічних головного тренера чоловічої збірної України з волейболу Угіс Крастіньш пішло приблизно три хвилини. Після чого наші спортсмени впевнено вивели рахунок на 9: 0 і в подальшому відчували себе досить спокійно.

Читайте по темі: У Бердянську затримали ще одного іногороднього грабіжника

Читайте по темі:   У Бердянську затримали ще одного іногороднього грабіжника

Коли молоді та амбітні швейцарські хлопці намагалися щось міняти, сполучний Володимир Ковальчук підключав до справи «важку артилерію» - досвідчених виконавців Яна Ерещенко і Дмитра Терьоменка. Зрештою, перший з них записав собі в актив 20 очок, а другий - 12. Також на совість відпрацьовував на блоках Максим Дрозд.

Читайте по темі: У Кирилівці пожежні гасили велику пожежу в недобудові

Читайте по темі:   У Кирилівці пожежні гасили велику пожежу в недобудові

Однак в третьому сеті, коли всім вже здавалося, що перемога в кишені, наші хлопці кілька скинули оберти, і суперники миттєво цим скористалися. Перш за все, зусиллями Квентіна Зеллера (всього набрав 10 очок) і Луки Ульріха (9 очок) вони вийшли вперед, а потім ще довго не відпускали України більше, ніж на два очки вперед. Тому «синьо-жовтим» довелося знову ударно грати, що призвело в результаті нашу збірну до перемоги з рахунком 3: 0.

Читайте по темі: У Запоріжжі на греблі ДнерпоГЕС ускладнено рух

Читайте по темі:   У Запоріжжі на греблі ДнерпоГЕС ускладнено рух